reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciala po ciazy

reklama
Heh...u mnie niestety 5 kilo do przodu:zawstydzona/y::-( po porodzie tak ładnie spadlo a potem Ola się zapuściła;-):happy: jak nic MUSZĘ zapisac się na fitness...
 
Oj, dziewczyny, a mi sie udalo w koncu zmobilizowac i zaczelam chodzic na basen. Doszlam do wniosku, ze to najprostszy sposob na cwiczenie calego ciala za jednym zamachem:) I naprawde sa efekty - juz nie jestem taka sflaczala, moje cialo powoli zaczyna przypominac to sprzed ciazy. Polecam - wiem, ze ciezko sie zmobilizowac, ale potem jest satysfakcja:)))
 
Ja co do ćwiczeń to nie mam sił na to po powrocie z pracy ,tam się namacham rękami i skłonów robię prawie 2 tysiące w ciągu 8 godzin:-D:-D,naprawdę i więc brzuch zaczyna troszkę znikać ,ale tylko troszkę .Dalej jadę na leku i po 3 tygodniach widzę ogromną różnicę .Spodnie ściągam już bez rozpinania ,same się zsuwają.
 
po ostatnich "rewelacjach" na temat tego co w basenie może pływać odeszła mi ochota na basen, dodatkowo problem z długim suszeniem włosów a maluszek w tym czasie się niecierpliwi... słowem ja nie przepadam. Rzeczywiście Kryska ma rację-basen to od razu ćwiczenia całego ciała, szkoda, że mi nie pasuje.
 
Temat tabu heheh
Ja oczywiscie gruba jak nie wiem co -juz planowalam stare ciuchy na allegro opchnąc... chociaz te ktore kupowalam na krotko po porodzie sa jakby za duze...
ale najlepszy numer, ze kupilismy moejj przyjaciolce na prezent wage z takimi bajerami jak pomiar wody w organizmie itp takie bajery wiecie o co chodzi..
no i wlazlam na wage:
wody 49 %,
masa kosci 10 kg,
tkanki tluszczowej tez sporo (wstyd sie przyznac),
i najlepsze:
mięsnie.... ERROR.
wyskakiwal za kazdym razem ...
zeby chociaz pokazało 1 %..
ale waga zlosliwa jak diabli - mogla chociaz miesien sercowy wziac pod uwage ;)))
 
hehehehe, dobre z ta waga Elpis!!! Ale sie usmialam!!! Ale nie przejmuj sie, ja sie wczoraj wbilam w stroj kapielowy i lazilam po podworku a moj maz zrobil mi zdjecie! Matko jaki ja mam celulitis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
rany, u mnie też, jest okropny! Kreciku-głowa do góry, zlikwidujesz jak synkowie zaczna sie rozbiegac na wszystkie strony!
Elpis-he he, dobre z tym mięśniem sercowym
 
Do góry