reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciala po ciazy

reklama
Olwnko moje gratulacje
Ja na razie na diete nie ide bo i tak z nerwow nic prawie nie jem wiec przy odrobinie szczescia i to mi pomoze;-):-)
 
A ja w drugą stronę...Też jestem na diecie ale...przytyłam półtora kilo...Jeszcze z pięć i będzie już oki w miarę...
 
Olu-gratulacje!!!!
Kociu-wiem z doświadczenia (dawne, dawne czasy), że przytyć gorzej niż zrzucić zbędne kilogramy.....
 
Kociu-u mnie stopniowo przybywa kilogramów z wiekiem... niestety....:no:
ale przytyć w czasach 20-28 lat było bardzo ciężko, chuda jak szkielet unikałam bluzek z krótkimi rękawami, bo łokcie sterczały!
 
reklama
Aneczko,byłam u dietetyka-na razie mam taka próbną dietkę,żeby sprawdzić czy to aby nie leki hamują wzrost wagi.No i robię różne badania.
 
Do góry