reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciala po ciazy

Monia,Ty to za bardzo tam nie głosuj!!!Bo ja widziałm Toje fotki w bikini i sporo w ich zawartości!!!Ja mam o ... conajmniej 5 razy mniej!!!
 
reklama
Kociu, ale tez my z Monisia mamy troszke wiecej ciala na sobie, wiec i na cyckach sie jeszcze cos osiadlo:tak::-D
Ale powaznie, to przed ciaza narzekalam, ale teraz widze wtedy to mialam czym oddychac:tak:
 
No prosze...widze ze wszystkie podobnie mamy. U mnie nie tylko wszystko sie "zmniejszylo" ale glownie "opadlo"..na brzuch, zywcem wyjete jak z filmow przyrodniczych o afrykanskich plemionach. I glownie z tym "opadnieciem" mam problemy....moze jakby to podwiazac, co wy na to?..najlepiej za uszy:)
 
U mnie podobnie z biustem kiedyś był taki jędrny a teraz tragedia buuuu sama nie wiem co mam robić żeby był taki jak kiedyś
 
Jagusiu Twój opis powalił mnie na kolana :-D ehh te nasze ciałka;-)no to ja się mogę przyznać że...pod koniec ciąży ważyłam 98 kg:szok:to znaczy przy porodzie tyle było ,na jedno wychodzi:-) spuchłam jak balon i najlepiej to chodziłabym wtedy kanałami;-) dzisiaj ważę 62 kg i czuję ogrooomną ulgę:happy:bo przed ciążą ważyłam 68;-) piersi sa mniejsze...ale pomogło ciągłe smarowanie i ćwiczenia,polecam:tak:
 
Corsini to ty niezle polecialas w dol z waga!!! Mi za to wskocczylo juz 6kg na plusie, Ty chudniesz a ja tyje!!! hihii
 
Corsini - a jak ty cwiczysz te swoje piersi...ze zapytam? Bo ja bym chciala ale nie specjalnie sobie take cwiczenie moge wyobrazic:) A opis powala, ale naga prawda....narazie lato u nas takie sobie wiec nie za czesto ogladam sie w kostiumie...na szczescie...
 
Kreciku te 6 kg to nic :happy:po porodzie nawet pewnie kg nie zostanie:tak:
Jagusiu nie udaje mi się wkleić linka:confused:jesli chcesz to podaj proszę maila i Ci bardzo chętnie wyślę:happy:
 
reklama
zazdroszczę tego spadania na wadze, u mnie 4 kg więcej niż przed ciążą :((((
jak przestała karmić to i cyc mniejszy i oklapnięty jak uszko misia Uszatka
 
Do góry