reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciala po ciazy

To fajnie ,ze jestes pod opieka kogos kto sie na tym zna.mam nadziej,ze wkrotce bedziesz juz z siebie zadowolona.Oby tylko nie przegial w druga strone hihi;-)
 
reklama
Kociu,tak sie cieszę,naprawdę! Napewno jeszcze przytyjesz!
A ja po tej diecie nie moge zbyt duzo jeść,a jak zjem cos cięższego to zaraz brzuch boli i pęcznieje jak balon...chyba ta przemiana materii się zmieniła no i zauważłam duzo mniejszą tolerancje dla węglowodanów typu kluseczki,kasza,pieczywo...
 
No własnie nie wiem....po tym jedzeniu co napisałam jestem wzdęta jak balon i spodnie znów sa ciasne przez to...chyba muszę odstawić pieczywko niestety...a i tak jem tylko ciemne albo graham...
 
KASIU gratulacje!!!,chyba pierwszy raz komuś gratuluje przytycia :-D:-D,nie przypomniałam sobie ,moja przyjaciółka też była bardzo chuda .
OLEŃKO trzymam mocno kciuki za twoją dietkę i jestem pełna podziwu .Ja stwierdziłam że takie diety to i tak nie dla mnie
 
reklama
Witam wszystkim ja urodziłam 8 miesiącu temu drugie dziecko po drugi raz cc straszne wyglądam nic nie schudna brzuch duzo jem nie karmi piersi i nie smarowała brzuch Zwisająca skóra, nadmiar tkanki tłuszczowej i rozstsępy na brzuchu Po drugiej ciąży został mi duży i brzydki fałd skóry, który wylewał się z ubrania.Chce już zaczyna coś zrobić jaki najlepiej krem ujędrnianie czy na rozstępy i czy opłaca iść na aerobik czy da się płaski brzuch czy tylko o aerobik czy aerobik plus siłownia czy ktoś miał taki podobny Bardzo proszę o pomoc dziękuje z góry
 
Do góry