reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciala po ciazy

KajaMaja

Mamy lipcowe'06 Fan(ka)
Dołączył(a)
27 Marzec 2006
Postów
659
Miasto
Chicago , USA

Marze o tym by moc sie juz zaczac odchudzac . Przytylam w ciazy prawie 25 kg z czego po porodzie ubylo 10....
Ciazowe ubrania sa za duze a przedciazowe za male ! Przeciez nie bede sobie kupowala nowych ciuchow na moj TYMCZASOWO gruby tylek ! ;D ;D ;D

Czy rozmawialyscie z lekarzami na temat odchudzania sie podczas karmienia piersia ?

I jeszcze ( z innej beczki ) : Kiedy ma zniknac ciemna kreska z brzucha ?
 
reklama
Odchudzanie podczas karmienia piersią napewno jest niewskazane, a kreska powinna zniknąć w ciągu 6 miesięcy...

Ja przytyłam w ciąży 18 kg, zaraz po porodzie ubyło mi 10, a teraz po 6 tygodniach już kolejne 4 kg mniej. Mam ten sam problem z garderobą, ale od przedwczoraj rozpoczęłam ostry trening, zobaczymy jakie będą efekty...

mam nadzieję, że w ciągu 3 miesięcy wrócę do dawnej figury, bo nie będę miała w czym do pracy chodzić, a nie mam ochoty kupować nowych gajerków
 
Ja też mam taką nadzieję ze w ciągu trzech miesięcy wrócę do figury z przed ciąży i wreszcie założę moje ukochane ciuchy ale jak będe dalej jadła tyle słodyczy to będę mogła pomarzyć ::).Narazie myślę o zakupie chociaż jednej pary jeansów bo te ciązowe spodnie to mi spadają :)



 
Wlasnie dzisiaj kupilam sobie spodnie i bluzke na okres przejsiowy:):)czyli pomiedzy ciazaowymi a starymi..z moich 18kg..zlecialo mi narazie 11...nie martwie sie tak waga..bo wygladam calkiem ok..tylko tymi moimi rozstepami...wygladaja strasznie..czasem wydaje mi sie ze moj brzuch i posladki wygladaja jak jeden wielki rozstep:(.,l..zaczynam zalowac ze w ostatnim mies ciazy nie zainwestowalam w jakis dobry krem..tylko lecialam na taniej oliwce z rossmana...:/chyba sama jestem sobie winna...jak sobie pomysle ze to juz nigdy nie zniknie..i nie wloze np.bikini...:(......ech....no coz...:(
 
Iwonko, nie martw sie ! Choc rozstepy nie znikna to napewno zbledna tak ze beda prawie niewidoczne.

Czy wam tez w ciazy powyskakiwaly nowe pieprzyki ??
 
Mnie na buzi powyskakiwaeo masę piegów i wyglądam teraz jak pipi lanksztrum :laugh: :laugh: :laugh:hi hi a całym ciele już nie wspomnę .
A co do ubrań ostanio musiałam jechać do pracy pozałatwiać papierkowe sprawy i oczywiście pojechałam w tej niebieskiej bluzie w której byłam na komunii i wyglądałam koszmarnie ,wszystko wisiało .Nie myślałam że aż tak będzie to widać ,czułąm się jakbym miała worek na sobie.
Ja zaczęłam już odchudzanko ,nie wiem ile schudłam zaraz po porodzie ale raczej dużo tak jak powiedział gin u mnie bardzo dużo było wód płodowych ,dziecko ciężkie a co za tym idzie łożysko też .

Piję codziennie wywar z pietruszki która ściąga mi nadmiar wody z organizmu (pozostało jeszcze trochę) i nie jem obiadów .I właśnie wczoraj wbiłam się w moje rybaczki dzinsowe które były zawsze trochę szersze .Ale flaczek jeszcze jest i wielkie dupsko a i widzę teraz że ramiona też przybrały .Ale jest dobrze i mam nadzieje że pójdzie tak dalej .Teraz będe cały czas na jogurtach z płatkami śniadaniowymi i wodzie i powinno wszystko zejść a reszte będe się pozbywać we wrześniu przy pomocy leków
 
Oj ten flaczek........ wiem cos o nim .... Zastanawiam sie nad kupnem jakiegos pasa na brzuch albo majtek sciskajacych.

Wiolu , fajnie ,ze juz mozesz sie odchudzac.
Ja mam malo pokarmu ,a jak bym jeszcze zaczela ograniczac jedzenie to mleczarnia chyba wogole by mi sie wylaczyla.

Ale prawde powiedziawszy to jakos wogole nie chce mi sie jesc i nie mam na nic ochoty. Czesto tez zapominam o posilkach , a jak juz jem to na sile.
 
reklama
Do góry