reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciala po ciazy

Kurcze ja tez mam problem z hemoroidami :sick: tyle ,ze u mnie po porodzie wylazlo to swinstwo a potem po stosowaniu masci sie schowalo.Teraz za to mam straszne zaparcia i po kazdym wyproznieniu leci mi troche krew:baffled::-( Odstawiam Wicia od cyca wiec zaczne sie wspomagac czasem jakas herbatka :confused:
 
reklama
Aneczko -
Dzielna jestes z tym odstawieniem od cycka . To strasznie trudna decyzja........ Ja choc powinnam to zrobic ( zeby zaczac brac lekarstwa ) to jakos nie moge sie na nia zdobyc.

A co do hemkow :cool2: to z tego co wiem to nie mozna dopuscic ani do zaparcia ani do rozwolnienia tak wiec nie przesadz z tymi herbatkami. Najlepiej jedz rozne rzeczy z duzo iloscia blonnika ( np musli , pelnoziarnisty czarny chleb ) zeby wyregulowac i wspomoc trawienie.

__

Okres mialam 7 tygodni po porodzie.... i na tym sie skonczylo :confused::confused:
 
A mój okres trwa w najlepsze...Zastanawiam się czy można w ten sposób się wykrwawić...Bleeeeeeeee..................:baffled:
Kaju,jak zaczynały Ci się te,powiedzmy,smutniejsze dni?Tzn.miałaś jakieś"objawy"wcześniej?
 
Chyba zaczelo sie od tego,ze czulam sie caly czas zmeczona i zarazem winna ,ze nie zajmuje sie caly czas Nikusiem... ze nie dostarczam mu wystarczajaco rozrywki i ,ze napewno przez to bedzie do tylu z rozwojem.

Jesli chcesz to napisz do mnie na gg.:happy:
 
Kaju, ja tez czasami mysle ze mnie dopada, ale jak patrze na buzke mojego synka, to mi przechodzi. Nie tak od razu, poplacze troche i "porozmawiam" z synkiem i przechodzi:tak:
To takie moje antidotum
 
reklama
Do góry