reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

Temat na forum 'Archiwum mam marcowych'11' rozpoczęty przez PINKA25, 8 Lipiec 2010.

1. PINKA25

PINKA25 mama razy DWA;-)

Niedługo zaczniemy pokazywac swoje brzucholki jak pieknie rosną oraz pieknie pnącą sie w góre wage:tak:ja z córka przytylam 30 kg teraz zamierzam sie pilnowac...

Startuje z wagą 49 kg......

2. Nastoria

Nastoria Miłośc to poezja życia...

Całkiem niezła waga:tak: Równo 49kg ważyłam jak zaszłam w pierwszą ciążę, miałam 22lata - przytyłam 18,5kg. Z drugim waga startowa 58, przybyło 14. Teraz też 58 i ciekawe ile dojdzie. Teraz chcę trochę uważac na to co jem, latek przybywa i z czasem coraz trudniej zgubic.

3. reklama
  4. AgniesiaP

AgniesiaP Fanka BB :)

No to ja muszę się zważyć, bo nie mam pojęcia z jakiej pozycji startuję, ale myślę, że coś koło 60 będzie - podczas stymulacji i przy braniu sterydu trochę mi się przybrało :szok:

5. 86ruda

86ruda Fanka BB :)

u mnie startowa waga rowniez 49
    w pierwszej ciazy startowa 55 (w ciagu 3-4 mc przed ciaza przytylam kilka kilo) w ciazy przybylo 10,zeszlo ok.17 (bez diet,moj maly lobuziak zadbal o powrot mamy do figury :-D)
    zobaczymy jak bedzie tym razem...

6. futrzakowa

futrzakowa yea! to ja!

ale wy wszystkie szczuplutkie jesteście :-D

7. Agnes2606

Agnes2606 Mama czerwcowa'06 Zadomowiona(y)

moja waga startowa to 52kg, w poprzedniej ciąży była 49kg ( przytyłam 20kg w ciąży :baffled:), teraz mam zamiar bardziej się pilnować :tak:

8. futrzakowa

futrzakowa yea! to ja!

a znacie jakieś diety ciążowe typu "nie przytyć w ciąży" ... może jakaś dobra książka? bo ja lubię mieć wszystko rozpisane ;-D szczególnie jeśli chodzi o jedzenie :-)

no i jeszcze pytanko - bo niestety moje ulubione sporty są zakazane w ciąży:-( czy jazda na rowerze jest dopuszczalna? :-)

9. Scarletka

Scarletka Mama Piotrusia i Bartusia

futrzakowa pewnie dopóki brzuszek ci pozwoli:-)

ja startuje z wagi 60 kg i zobaczymy co będzie.
    w pierwszej ciąży przytyłam 14 kg, ale tak sie to wszystko rozłożyło, że nie było za bardzo widać. brzuszek miałam bardzo malutki

10. reklama
  11. Ssabrinaa

Ssabrinaa Podwójna Mama ☺️

Moja startowa waga to też 49kg :-) no i w dodatku jestem malutka(155cm) więc musze się pilnować bo jak przytyje za dużo to będę wyglądać jak balon :-D ograniczam słodycze do których mnie w ogóle nie ciągnie na szczęście;-)

12. mim

mim Fanka BB :)

Zazdroszczę Wam Chudzinki :-)
    Ja startuję od 95 :-( niestety...
    Przy pierwszej ciąży zaczynałam od 86, przytyłam 25 kg i nie mogłam zgubić. Mam nadzieję, że teraz przybędzie mniej....

Futrzakowa myślę, że jazda na rowerze (ale nie w sposób wyczynowy) jest dozwolona. Ja pozwalam sobie na rower - dziś byłam z synkiem na rynku po świeże warzywa.

Ostatnia edycja: 9 Lipiec 2010

Poleć forum