reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

PINKA25

mama razy DWA;-)
Dołączył(a)
3 Lipiec 2007
Postów
6 865
Miasto
SWANSEA
Niedługo zaczniemy pokazywac swoje brzucholki jak pieknie rosną oraz pieknie pnącą sie w góre wage:tak:ja z córka przytylam 30 kg teraz zamierzam sie pilnowac...

Startuje z wagą 49 kg......
 
reklama
Całkiem niezła waga:tak: Równo 49kg ważyłam jak zaszłam w pierwszą ciążę, miałam 22lata - przytyłam 18,5kg. Z drugim waga startowa 58, przybyło 14. Teraz też 58 i ciekawe ile dojdzie. Teraz chcę trochę uważac na to co jem, latek przybywa i z czasem coraz trudniej zgubic.
 
No to ja muszę się zważyć, bo nie mam pojęcia z jakiej pozycji startuję, ale myślę, że coś koło 60 będzie - podczas stymulacji i przy braniu sterydu trochę mi się przybrało :szok:
 
u mnie startowa waga rowniez 49
w pierwszej ciazy startowa 55 (w ciagu 3-4 mc przed ciaza przytylam kilka kilo) w ciazy przybylo 10,zeszlo ok.17 (bez diet,moj maly lobuziak zadbal o powrot mamy do figury :-D)
zobaczymy jak bedzie tym razem...
 
moja waga startowa to 52kg, w poprzedniej ciąży była 49kg ( przytyłam 20kg w ciąży :baffled:), teraz mam zamiar bardziej się pilnować :tak:
 
a znacie jakieś diety ciążowe typu "nie przytyć w ciąży" ... może jakaś dobra książka? bo ja lubię mieć wszystko rozpisane ;-D szczególnie jeśli chodzi o jedzenie :-)

no i jeszcze pytanko - bo niestety moje ulubione sporty są zakazane w ciąży:-( czy jazda na rowerze jest dopuszczalna? :-)
 
futrzakowa pewnie dopóki brzuszek ci pozwoli:-)

ja startuje z wagi 60 kg i zobaczymy co będzie.
w pierwszej ciąży przytyłam 14 kg, ale tak sie to wszystko rozłożyło, że nie było za bardzo widać. brzuszek miałam bardzo malutki
 
Moja startowa waga to też 49kg :-) no i w dodatku jestem malutka(155cm) więc musze się pilnować bo jak przytyje za dużo to będę wyglądać jak balon :-D ograniczam słodycze do których mnie w ogóle nie ciągnie na szczęście;-)
 
reklama
Zazdroszczę Wam Chudzinki :-)
Ja startuję od 95 :-( niestety...
Przy pierwszej ciąży zaczynałam od 86, przytyłam 25 kg i nie mogłam zgubić. Mam nadzieję, że teraz przybędzie mniej....

Futrzakowa myślę, że jazda na rowerze (ale nie w sposób wyczynowy) jest dozwolona. Ja pozwalam sobie na rower - dziś byłam z synkiem na rynku po świeże warzywa.
 
Ostatnia edycja:
Do góry