reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

no wlasnie jak to jest ze sportem podczas ciazy? ja chodzilam na zajecia body pump, to cwiczenia ze sztanga, dosc szybkie, sztanga max 10 kg, teraz niewiem czy moge czy raczej nie powinnam....
 
reklama
Kamilaedi ,ja ze sztangi zrezygnowałabym na Twoim miejscu,ale nie jestem ekspertem w tej dziedzinie;-)

W pierwszej ciąży przytyłam 30 kg,ale od początku miałam niepochamowany apetyt,teraz wszystko smakuje dla mnie tak samo...jak trampek,a na slodycze wogóle nie mam ochoty:-)
Startuje od piędziesięciu pięciu kg.
 
ja wstyd się przyznać :zawstydzona/y: żadnych.. no oprócz codziennych spacerów z synkiem ok 3 godziny i raz na jakiś czas basen, tenis.
 
u mnie tez wstyd sie przyznawac... zadnych.... jedyne to tyle co latam za moim urwisem ;)
kupilam z 2-3 mc temu stepper z zamiarem uzywania (na miesnie,nie zeby schudnac) ale poki co na zamiarze sie skonczylo (no uzylam z 5 razy) a teraz to w ciazy raczej nie bede nic takiego robic.Choc mysle o basenie.Zobaczymy
 
Ja też żadnego sportu nie uprawiam:zawstydzona/y:, no czasami basen, ale teraz to muszę na pewien czas zrezygnować:-(
 
ja teraz tez sie troszke rozleniwilam... a mam super warunki do tycia zawsze mialam....:zawstydzona/y: kiedys sporo jezdzilam konno ale teraz to juz raczej niemoge z kilku powodow, body pump odpadl tez i teraz staram sie znalesc jakies zajecie na kontrolowanie wagi....
 
Ostatnia edycja:
ja z kolei uprawiałam krav magę (izraelskie sztuki walki) oraz zima snowboard i latem jachty... ze wszystkiego niestety muszę zrezygnować na czas ciąży... tak więc niech ciut zejdą te upały i wsiadam na rowerek... bo teraz to nawet na orbitreku nie chce mi się ćwiczyc taki gorąc...
 
reklama
Pierwsza ciąża - waga startowa ok. 48 kg, w dniu porodu 58 kg (33 tc)
Obecna ciąża - waga startowa 54 kg - mam nadzieję nie przekroczyć 67 kg na mecie :)
 
Do góry