reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

Ładnie Wam idzie zbijanie wagi ... w ciąży przytyłam 16kg a po 3 dniach od porodu miałam -10kg ... i teraz waga też powoli spada. Celem jest jeszcze -15kg (55kg) do końca roku.
 
reklama
Mam pytanie do doświadczonych mamusiek. Macie jakieś sprawdzone sposoby na pozbycie sie tego flaczka na brzuchu?? Wagę mam już prawie idealną i tylko ten zwis psuje mi humor.
 
ja przytyłam w ciąży 11 kg, ale 10 dni po porodzie już nie było sladu po tych kilogramach, niestety brzuszek mi troszke został :angry::-p
muszę się wreszcie wziąć za te ćwiczenia mięśni brzucha, bo sam chyba nie zniknie :baffled:
 
Też mam zwis, ale powoli się "wciąga". Za to mam okropne rozstępy, które mnie bolą! Szok, blizna po CC nie boli, a to dziadostwo tak :zawstydzona/y: także masaże i ćwiczenia mięśni brzucha u mnie na razie odpadają... Natomiast jakoś muszę się pozbyć 15kg balastu, karmienie cycem odpadło, może spacerki troszkę pomogą... No i czekam na ten karnet na fitness i obym miała siłę z niego korzystać. Rozpacz! Postanowiłam zainwestować w tuniki, bo wszędzie mam wałki tłuszczu
embarrassed.gif
 
Mam pytanie do doświadczonych mamusiek. Macie jakieś sprawdzone sposoby na pozbycie sie tego flaczka na brzuchu?? Wagę mam już prawie idealną i tylko ten zwis psuje mi humor.

to tak jak u mnie... waga jak przed porodem...ale flaczek z dziurą zamiast pępka dobijający! niedługo biorę się za brzuszki ( taki mam plan:-) )

a ja mam jeszcze pytanie odnośnie pępka:-) takie głupie pytanie ... żeby nie było... kąpię się codziennie:-D ale pępek mam jakiś zabrudzony! i nie wiem jak to cholerstwo domyć! :-)
 
dziewczyny a polecacie pas poporodowy? jak tak to jakiej firmy, czy może to obojętne?
ja zaczne działać z hula hopem niedługo
 
reklama
wredniaku - mi tutaj w uk mowily polozne zeby nie stosowac zadnych pasow poporodowych bo wtedy skora wolniej do normy wraca ...i macica sie nie kurczy tak jak powinna
 
Do góry