reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

Ola, ciazowa waga to jest troche smieszna, bo np. ja na koniec ciagle na cos wpadalam, bo "zapominalam" ze mam brzuch, ciezko bylo wymierzyc czy sie czlowiek gdzies zmiesci czy nie :)
a najgorzej jak kiedys chcialam usiasc na stole, tak sobie wskoczyc tylem, ale sie okazalo, ze brzuszkiem to se ne da :)

a co do plywania, to nigdy z duzym brzuchem nie probowalam, moze zobacze jak do Poznania przyjade, ciekawe, bo slyszalam, ze fajnie jest:)
teraz tylko mini gimnastyke poranna robie i Olaf na mnie patrzy jakbym rozum postradala :)
 
reklama
011 (1).jpg011.jpg

To mój brzusio z dzisiaj:-)
 
futrzakowa, on mi pokazuje cwiczenia ;)
milutek, to juz jest profesjonalny brzuszek ciazowy :)))) takim to juz mozna cos zdzialac ;) na litosc kogos wziac gdzies w jakiej kolejce ;)
 
Agatatje- świetny pomysł z tymi kolejkami:)tylko ze narazie jest mały szkopuł- muszę leżeć w domku ale jak już będę miała możliwość wyjść to z tego na pewno będę korzystać:)
 
Milutku cudny brzusio. Taki okrąglutki juz. no ale w końcu tam dwójeczka bobasków mieszka. sama chciałabym się móc już takim pochwalić.
 
milutek - woooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooow, to juz mozna miec taaaki superaśny brzuch? szczęka mi opadła :-)
 
reklama
Do góry