reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga...

a_gala

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Sierpień 2010
Postów
1 200
Miasto
woj. lubuskie
Już niedługo zaczną pojawiać się nasze pierwsze krągłości oraz dodatkowe kg. Podzielmy się nimi na tym wątku. Ja startuję z wagą około 54 kg, a mam 168cm wzrostu :)
 
reklama
Już niedługo zaczną pojawiać się nasze pierwsze krągłości oraz dodatkowe kg. Podzielmy się nimi na tym wątku. Ja startuję z wagą około 54 kg, a mam 168cm wzrostu :)

Zazdroszczę:-)
Ja jestem raczej pulchna 174 cm wzrostu waga pewnie już ok. 75kg. Przy PCOS ciągle walczę o wagę:confused: na czas ciąży zawieszam diety. W pierwszej ciązy mój brzuszek pojawił się ok 6-7 miesiąca. A teraz...już jest malutki na dole,ale nie mogę go wciągnąć-jakbym balonik połknęła;-)
 
no wiadomo, że diety odpadają, ale myślę, że jak ograniczy się słodycze, fastfoody i tłuste potrawy, to nie przybędzie nam zbyt dużo kg. najważniejsze, to jeść pełnowartościowe posiłki bogate we wszystkie wartości odżywcze, a więc warzywka, nabiał i chude mięsko górą :)
 
no wiadomo, że diety odpadają, ale myślę, że jak ograniczy się słodycze, fastfoody i tłuste potrawy, to nie przybędzie nam zbyt dużo kg. najważniejsze, to jeść pełnowartościowe posiłki bogate we wszystkie wartości odżywcze, a więc warzywka, nabiał i chude mięsko górą :)

Rzadko jadam słodycze-choć je bardzo lubię,fastfoody omijam szerokim łukiem,tłuste potrawy tak samo...
W poprzedniej ciąży przytyłam książkowo 12 kg:-) i zrzuciłam je z nawiązką:tak:
Nie czuję się gruba-myślę,że jestem przy kości;-)
 
witam to ja tez sie dołącze mam 169 cm wzrostu i waże 55 kg. W pierszej ciąży przytyłam 20 kg ale zaraz po porodzie wróciłam do dawnej wagi :-)
 
Hej ja przy wzroscie 175 waze 67 kg zastanawiam sie jak to bedzie mam brzuszek ktory powstal gdy nie bylam jeszce w ciazy co chwile ktos gratulowal heheheh no wlasnie ciaży a ja bidna tylko tak sie spaslam teraz bedac w 6 tyg naprawde wygladam jak w 4 mce niewiem cio to bedzie tymbardziej ze mam apetyt w pierwszej ciazy przytylam 14 kg bylo super teraz tez tak chce
 
Więc i ja się dołączę:
Wzrost 170 cm
Waga 53,4 kg u gina w 6 tc
W poprzedniej ciąży zaczynałam od 53kg skończyłam na 72 ale szybko zeszedł cały nadbagaż.
I jeszcze brzuszek dzisiejszy (7tc):
 

Załączniki

  • 101_5271.jpg
    101_5271.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 342
Ostatnia edycja:
Więc i ja się dołączę- jestem "największa";-)
Mam 176cm i ważę na chwilę obecną 78 kg - jestem, jak powiedziała o sobie Majka, przy kości:-)..
A no i teraz jestem w 7 tygodniu..
Przy pierwszym dziecku przytyłam 16 kg, szybko je zrzuciłam, ale..na macierzyńskim niestety przytyłam i potem dietowałam tak, że doszłam do wagi sprzed tamtej ciąży;-)
 
reklama
Do góry