reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga...

Temat na forum 'Archiwum grudzień 2011' rozpoczęty przez a_gala, 12 Kwiecień 2011.

1. a_gala

a_gala Fanka BB :)

Już niedługo zaczną pojawiać się nasze pierwsze krągłości oraz dodatkowe kg. Podzielmy się nimi na tym wątku. Ja startuję z wagą około 54 kg, a mam 168cm wzrostu :)

2. majeczka02

majeczka02 Moderator

Zazdroszczę:-)
    Ja jestem raczej pulchna 174 cm wzrostu waga pewnie już ok. 75kg. Przy PCOS ciągle walczę o wagę:confused: na czas ciąży zawieszam diety. W pierwszej ciązy mój brzuszek pojawił się ok 6-7 miesiąca. A teraz...już jest malutki na dole,ale nie mogę go wciągnąć-jakbym balonik połknęła;-)

3. reklama
  4. a_gala

no wiadomo, że diety odpadają, ale myślę, że jak ograniczy się słodycze, fastfoody i tłuste potrawy, to nie przybędzie nam zbyt dużo kg. najważniejsze, to jeść pełnowartościowe posiłki bogate we wszystkie wartości odżywcze, a więc warzywka, nabiał i chude mięsko górą :)

5. majeczka02

majeczka02 Moderator

Rzadko jadam słodycze-choć je bardzo lubię,fastfoody omijam szerokim łukiem,tłuste potrawy tak samo...
    W poprzedniej ciąży przytyłam książkowo 12 kg:-) i zrzuciłam je z nawiązką:tak:
    Nie czuję się gruba-myślę,że jestem przy kości;-)

6. urszula0685

urszula0685 Początkująca w BB

witam to ja tez sie dołącze mam 169 cm wzrostu i waże 55 kg. W pierszej ciąży przytyłam 20 kg ale zaraz po porodzie wróciłam do dawnej wagi :-)

7. aspirynka

aspirynka Zaciekawiona BB

Hej ja przy wzroscie 175 waze 67 kg zastanawiam sie jak to bedzie mam brzuszek ktory powstal gdy nie bylam jeszce w ciazy co chwile ktos gratulowal heheheh no wlasnie ciaży a ja bidna tylko tak sie spaslam teraz bedac w 6 tyg naprawde wygladam jak w 4 mce niewiem cio to bedzie tymbardziej ze mam apetyt w pierwszej ciazy przytylam 14 kg bylo super teraz tez tak chce

8. Akasiam

Akasiam Fanka BB :)

Więc i ja się dołączę:
    Wzrost 170 cm
    Waga 53,4 kg u gina w 6 tc
    W poprzedniej ciąży zaczynałam od 53kg skończyłam na 72 ale szybko zeszedł cały nadbagaż.
    I jeszcze brzuszek dzisiejszy (7tc):

Załączniki:

Ostatnia edycja: 13 Kwiecień 2011
  9. maxwell80

maxwell80 Mamusia cukiereczków M&M

Więc i ja się dołączę- jestem "największa";-)
    Mam 176cm i ważę na chwilę obecną 78 kg - jestem, jak powiedziała o sobie Majka, przy kości:-)..
    A no i teraz jestem w 7 tygodniu..
    Przy pierwszym dziecku przytyłam 16 kg, szybko je zrzuciłam, ale..na macierzyńskim niestety przytyłam i potem dietowałam tak, że doszłam do wagi sprzed tamtej ciąży;-)

10. reklama
  11. a_gala

akasiam alez z ciebie zgrabnisia :) a brzucho taki mini mini, ale cos sie chyba zaczyna dziac ;)

12. majeczka02

majeczka02 Moderator

Kochana,ale z Ciebie laseczka:-) Jesteś stworzona do rodzenia dzieci-super figura:tak:

Poleć forum