reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga...

odważyłam się dziś wejść na wagę i 2 tygodnie i 2 dni po porodzie ważę 9 kg mniej niż ostatniego dnia ciąży, do zrzucenia pozostały mi jeszcze 4 kg i wracam do wagi wyjściowej.
muszę się jeszcze zmobilizować do jakichś ćwiczeń mięśni brzucha, ale to chyba dopiero po zakończeniu połogu.
 
reklama
Kota ja tez mam podobny wynik...dwa tygodnie po porodzie 10 kg w plecy i zostały jeszcze 3 kg :) Jestem pozytywnie zaskoczona :)
 
U mnie to samo- z tym , że ja przytyłam 17kg w ciąży.
10 już na minusie, 7 zostało;-)
Nie odchudzam się , czasu bark na jedzenie i apetyt też średni. Brzuch ładnie mi się wstępuje i chyba obędzie się bez rozstępów...no ale takiego jak Kota to na pewno mieć nie będę-chyba nawet przed ciążą nie miałam- zazdroszczę!:tak:
 
reklama
IMG_4212.jpg 40 tydzien:):) termin na jutro:) 11 kilo do przodu:) zdjecie z dnia 30.12.11:)
 
Do góry