reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga...

reklama
Izi super brzusio, oj już niedługo :D ciesz się nim, póki jeszcze jest :)

A ja po porodzie mam do zrzucenia 10kg. Ważyłam 60 przed, z brzuszkiem w 40 tyg 78kg, a teraz ośmieliłam się wejść na wagę i mam 70kg... troszkę duzo, ale damy radę :)
 
Izi - aż trudno uwiezyć, że 2 tygodnie temu ja tez miałam taki brzuch duży :-D Ale czasem łapię się na tym , że czekam na ruchy w brzuchu heh

Kurczę, od 3 dni waga stoi mi w miejscu, jem mało, bo jakoś z apetytem na bakier totalnie- na nic nie mam ochoty...no chyba , że na słodycze:-D Ale daje sobie czas do 15 lutego, potem najwyżej dieta jakaś-nie cierpię diet- no i wracam na aerobik. Brzuch wstąpił się bez rozstępów, ale daleko mu do ideału , albo chociaż do tego jaki miałam przed ciążą:no:
Co polecacie na ujędrnienie , aby ta skóra tak nie wisiała? Pomagają coś takie ściskające bielizny?
 
Izi, Twój brzuszek mówi "Już czas, mamo!" XD

U mnie 6 dni po porodzie -8,5 kg. Jest dobrze nawet jakby tak zostało, ale i tak pewnie jeszcze spadnie ;)
 
3 tyg po porodzie i jestem całkiem zadowolona, waga -2kg od startowej, czyli 164cm wzrostu, 50 kg :)
małe dziecko wiszące non stop na cycku to najlepsza dieta na świecie!! :-D
IMG_0092.jpgIMG_0095.jpg
 
reklama
Do góry