reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga...

KOTA popieram MILVE:-D, nie wiem jak to jest, ale mój też cały czas by na piersi wisiał i dalej waga w miejscu, także 61kg a wzrost 150cm, chciałabym mieć max 55 albo i 50kg
 
reklama
Kota, ręce opadają jak się człowiek patrzy na Twoje fotki XD
Jestem bardzo zadowolona ze spadku wagi, ale brzuch to ja ciągle mam jak w 5 m-cu ciąży ;p Czy to się kiedyś wchłonie????????? ;)
 
dd36fdb546.jpegMiesiąc po porodzie, brzuchol jeszcze trochę jest, ale najbardziej przerażają mnie moje megacycochy:szok:
 
Kota - Kiedy ja będę tak wyglądać?? :) super, po prostu rewelacja.

Ja mam teraz na wadze 68kg. Brakuje 8 do wyjściowej... poza tym z przodu "wisi" mi bębenek, ale już taki tyci. Mam w planach kupić jakiś krem, balsam, czy coś tam, ale jakoś zawsze zapominam powiedzieć mężowi jak jedzie do sklepu.
 
Mój brzuch wrócił do rozmiaru sprzed ciąży (a nawet jest mniejszy) tylko jest trochę "wiszący", muszę go jakoś ujędrnić. Waga mniejsza niż przed ciążą. Ale i tak muszę chodzić w ciążowej kurtce bo w starych nie zapinają mi się cycochy :szok:
 
reklama
dokładnie tak samo jak u dziewczyn- waga zeszła jak głupia- mam kilogram więcej niż przed ciażą tylko...te piersi! ma-sa-kra:szok: nawet brzuch po ciąży mniei tak nie przeraża jak te potwory:( przed ciążą nosiłam rozmiar D, a teraz to aż strach pisac dalej :(
 
reklama
Do góry