reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga...

reklama
ja wreszcie i tu moge sie dolaczyc:-)
nie mam w domu wagi, wiec nie wiedzialam ile waze, ale po dzisiejszej wizycie u lekarza juz wiem:-)
a wiec w 6,7 tyg. 62kg i 162wzrost. Jeszcze rok temu mialam 10kg mniej,ale przez tabletki mi sie przytylo...:-(
 
Wczoraj moje drogie widziałam pierwszy raz serduszko mojego maleństwa! Pierwsze usg pokazało że dzidzia ma 4,5mm i to jest 6 tydzien i 1 dzien :D:D ale wszystko wyglada w porzadku! tak starsznie sie ciesze :D:D święta będą radosne dodatkowo bo zamierzamy powiedzieć rodzicom :D
A co do ćwiczeń hmm ja narazie nic może od 2 trymestru zacznę - boję się ryzykować. a brzuch u mnie trochę stwardniał - przynajmniej takie mam uczucie i ciut się powiększył :D

czarnaowca
też chciałabym mieć taką dużą rodzinkę - sama planuję min 3 maluchów :) jestem jedynaczką więc wiem jak cięzko było samemu :) gratuluje, że się udaje.
 
Wczoraj moje drogie widziałam pierwszy raz serduszko mojego maleństwa! Pierwsze usg pokazało że dzidzia ma 4,5mm i to jest 6 tydzien i 1 dzien :D:D ale wszystko wyglada w porzadku! tak starsznie sie ciesze :D:D święta będą radosne dodatkowo bo zamierzamy powiedzieć rodzicom :D
Gratulacje Dage, wiem jakie to uczucie :) NIESAMOWITE!!
 
Dzis pierwsze zdjecie brzuszka :-) Zaczynamy powolutku puchnac ;-)
P250411_13.280001.JPG
 
Super Czarnykocie - no to sie zaczyna przygoda brzuszkowa....:-)
Ja startuje przy wzroscie 161cm z wagą 54kg.
Przy pierwszej ciązy miałam 24kg na plusie - mam nadzieje, ze nie będzie powtórki z rozrywki-ufff:-p
 
czarnykot gratuluję brzuszka :) widać że maleństwo rośnie :)
ewka007 podobno przy drugim najczęściej się nie tyje bardzo - tyle wiem od moich koleżanek.

A już powiedziałyście najbliższym? Bo u mnie przy okazji świąt radosna informacja poszła w świat do rodziców naszych :) radość była olbrzymia :) UFFF Jak miło wreszcie komuś powiedzieć o naszej małej tajemnicy :) Jak u Was przebiegło powiadomienie najbliższej rodzinki i znajomych?
 
Ostatnia edycja:
Kurcze jeszcze 6 lat temu zaczynałam ciążę z wagą 48kg:confused2:
Teraz mam 63kg i mam nadzieję,że przytyję jak najmniej,no bo niska jestem:-p
ale jak tylko urodzę biorę się za siebie,już nie będzie wymówek :no:
 
reklama
Do góry