reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

reklama
ziewaczka ale masz extra brzusio!!! W ogole wszystkie jestescie takie zgrabne!!! Jakby doczepione piłeczki tylko z przodu :)
Zorientowałam sie, ze w sumie nie mam zadnych zdjeć z okresu ciązy i postanowiłam, ze musze to nadrobić. Zrobie sama jakąś fotke i wrzuce zdjęcia moje i Poli :D
 
Kivinko ja sie pytam gdzie Ty masz te 20 kg, bo patrzę, patrzę i nie widzę :D Brzucho masz świetny, widać, że mała dobrze się tam czuje :tak:

Ziewaczka jaka piłeczka ! super :tak:

Postanowiłam się wam pokazać chociaż raz ubrana a nie w tych piżamach ciągle :) 38 tydzień w moim wykonaniu wygląda tak: P210312_12.40.jpg
 
ziewaczka brzusio masz pokaźny, nie powiem:)
kivinko twój brzuszek tez super:) cafnęłam się do twojego posta, żeby przeczytać kto wypina dupke, ale widze że użyłaś słowa "mała" :) czekam na decyzje co do imienia:)
exquise, dla mnie to niewyobrazalne, że mozna mieć taki maleńki brzusio:) ale napewno sa tego plusy:) wazne, że młody rośnie:)
 
reklama
Do góry