reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

Ewula ja tez mam 5kg do wagi przed ciążą. Moim marzeniem jest -10 kg. do wagi z liceum:cool2: to dopiero jak skończę karmić , czyli za jakieś 3-4 miesiące .
Na razie ćwiczę hula hoop i callanetics
 
reklama
ewula u mnie też w pewnym momencie stanęło na +5kg, więc przestałam jeść po godzinie 19 (do 19 jem wszystko a w szczególności dużo słodyczy/ciast bo je kocham) i waga ruszyła w dół. Na dzień dzisiejszy jest -1,5kg do wagi z przed ciąży. Ale ja mam jeszcze spory zapas z poprzedniej ciąży (tak to jest jak się po pół roku znowu zachodzi w ciążę :tak:) więc muszę zrzucić jeszcze ok. 8kg.
W większość ciuchów nie wchodze bo biust większy o 3 rozmiary, a w spodnie się nie zapinam bo flak na brzuchu wielki (co te cesarki z nim zrobiły :-()
 
Też mamy plany szybko w drugą ciążę, ale troszkę później niż po pół roku od pierwszej ;-)
Spróbuję z tym nie jedzeniem po 19, ale nie wiem co z tego wyjdzie, wieczorami zawsze mnie głód dopada... Już przynajmniej nie podjadam w nocy, tak jak zaraz po urodzeniu jak jakaś opętana ;-)
 
Ja to bym chciała wagę z liceum także- 54 kg hehe. Na razie ~0,5 kg mniej niz przed ciążą, jakbym więcej ćwiczyła to byłoby lepiej, no ale cóż:eek:

Pewnie też bym się zdecydowała na drugie, żeby było 2 lata różnicy, ale mam umowę na czas określony, więc muszę czekać do 2014 aż dostanę nową, już na nieokreślony. Chyba, że zmienię pracę:p
 
hej dziewczyny jak tam wasza waga?
ja jestem w głębokim szoku bo odkryłam że waże już 2kg mniej niż przed ciążą:shocked2: ale jak to się stało to nie mam pojęcia :szok: aczkolwiek baaardzo się cieszę bo po poprzednich ciążach do wagi wracałam przez ponad rok a tu proszę tylko 6 miesięcy :-)
 
U mnie waga stoi w miejscu i ani drgnie mimo karmienia piersią:-(pocieszam się,że jak wrócę do pracy to z tęsknoty uschnę i trochę mi zejdzie kg:-(
 
witam sie i ja ... Mnie to moja waga już denerwuje, bo nadal jakieś 5 kg mi zbywa :( Tylko ze ja piersia nie karmilam to trudno mi sie zrzuca. Przyznaje nie cwicze, ale prawie wogule tez nie siedze - wiecznie w ruchu jak to przy dwujce dzieci ... czy to wystarczy czy musze sie wziąźc za jakies brzuszki czy cos - jak myslicie? Kurcze nie bardzo mam czas (i ochote) na wieksze cwiczenia ;)
 
reklama
Do góry