reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

U mnie 2kg mniej niż przed ciążą... i ćwiczę z Mel B, bo pomimo płaskiego brzucha, mój dół pozostawia wiele do życzenia ;-)
I za miesiąc czeka mnie wyprawka do pracy (bo wszystko na mnie wisi) :-D Nawet dostałam premie za dobre wyniki osiągnięte w zeszłym roku, więc będzie szaleństwo zakupów :-D
 
reklama
Ja tak jak przed ciaza, choc tendencja spadkowa wciaz jest ;-) Dol brzucha wyglada niestety niekorzystnie (po pierwszej ciazy mialam super extra plaski brzuch - cwiczylam na stepperze). Teraz jakos nie mam sily na kicanie na stepperku, ale codziennie robie brzuszki.
adasza, MelB niezle wymiata, co? Tez zaczelam z nia cwiczyc i chyba powinnam powrocic do romansu :laugh2:
Ja za duzo ciastostatnio jem :confused2: (btw. biszkopt do wuzetki z Moich Wypiekow jest beznadziejny, lepiej zrobic normalny :laugh2:)
 
Gratuluję Wam dziewczyny takich osiagów, u mnie waga za cholerę nie chce ruszyć w dół i bez ćwiczeń regularnych chyba się nie obędzie. Najgorsze, ze jest tak praktycznie od samego porodu i nie wiem czy tu ta nieszczęsna tarczyca czegoś nie namieszała, bo nie zapycham się jakoś bardzo:-(
 
lazy jeśli masz problemy z tarczycą to pewnie dlatego waga nie chce popuścić :-(
gosik ja mam troje dzieci a to dopiero wyzwanie :-p waga leci w dół a ja nie ćwiczę wcale :-p
ale za to mój brzuch to mega flak :cool:
 
Ja dziwnie wyglądałam z brzuszkiem, mam 156 :D przed ciążą ważyłam w granicach 46kg, a teraz 43,5-44kg :/ w ciąży dużo wymiotowałam, masakra, mała zabrała ze mnie cały zapas żelaza włącznie z mięśniami :( muszę zacząć ćwiczyć, bo wyglądam jak szkielet :'( (choć są chudsze kobiety, ale dla jak dla mnie to jestem szkieletem :p )
 
Do góry