reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

Ja na starcie miałam 54 kg...miałam, bo stanęłam przedwczoraj na wagę i mam 56,5 kg, jak w takiem tempie będę tyć to nie wiem, co będzie na końcu! W każdym razie to wszystko wina tych mdłości, nie mogę nic jeść do 12, a potem nadrabiam...

Rozstępów nie mam dzięki Bogu i mam nadzieję, że tak zostanie!:-)
 
reklama
Jejku, to ja przy was jakiś wieloryb jestem. Co prawda ostatnio troszke mi się przytyło (przed ciążą) - wesela grille i piwko. Startuje z wagą 66 (waha się pomiędzy 65 - 66) nie mniej jednak na razie bez zmian. Nie wiem czy to ma znaczenie ale wzrostu mam 172cm. Bo w zasadzie nie wyglądałam grubo ale patrząc na wasze wagi w oklicach 50 jestem przerażona swoją. Rozstępy po pierwszej ciąży mam na piersiach - po nawale pokarmu i to w zasadzie tyle.
 
vilamqu Ty jestes wysoka. Bo ja mam 164cm i wazylam przed ciąża 65kg, a teraz juz 67,5kg. I kto tu jest wieloryb? Nie wchodze na ten watek, bo wpadam w mega kompleksy... :/ :(
 
augustynka mi się wydaje, tak jak napisałam wcześniej że dlatego też staram się tym nie sugerować (pomino tego że zawsze marzyłam o wadze 58) do chudych nie należę, ale i tak wydaje mi się że kwestia wyglądu a wzrostu i wagi nie jednokrotnie nie idą w parze. Czasami nawet waga jak na nasze wysoka a nie wygląda się potężnie - kwestia jak to się rozkłada. Z tym że w szoku byłam jak dziewczyny pisały o wadze startowej np: 45kg albo 50 bo to jakoś tak malutko jak dla mnie :)
 
agustnka jeśli ty jesteś wieloryb to ja też:-D przy wzroście 163 ważę 68 kg:-D i się tym nie przejmuję bo i po co???
 
reklama
wypraszam sobie wieloryba :-p ja wystartowałam z 66,5 (byłoby 64,5 ale byłam w polsce i same rozumiecie .... hihi)
Widać jestem najniższa i najkluśniejsza bo mam 159cm.
Rozstępów mam dużo po synku
 
Do góry