reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

dziewczęta kochane....czy Was też tak strasznie wybrzuszyło...normalnie mam taki wzdęty brzuchol, że nie jak 5 tydzien, ale jak 5 miesiąc wyglądam...wiem, że to nie jest TEN brzuch, ale wygląda śmiesznie....i mnie denrwuje...bo nie chcę go wciagac za bardzo ze względu na Żółwika, ale jednocześnie mam tak ciasno w spodniach...ale nie bedę przecież juz w ciązowych chodziła....

Mam to samo odkąd jestem w ciąży brzuch i to tę górną część niesamowicie wywaliło mi do przodu. Nie wiem czemu i wcale mi się to nie podoba :/
 
reklama
vilmaq moj mezczyzna mojego biustu za bardzo nie ogarnia haha
i szczerze mowiac nie ma czego zazdroscic... pod biustem mam ok 67 w talii 73(nie w tej chwili rzecz jasna ;)) moj kregoslup od zawsze krzywy i bolacy... do tego staniki w takich cenach ze szok wiec zostaja okazje na allegro. Niestety czesto jest tak ze liczy sie rozmiar a nie czy stanik mi sie rzeczywiscie podoba :-(No i z ciuchami tez nie ma za bardzo w czym wybierac bo co z tego ze biust na rozmair 44 skoro cala reszta 38?
a poza tym jestem nauczycielem i zdarza sie ze moi uczniowe w ogole nie sa zainteresowani tym co mam im do powiedzenia... zgroza ;-)

Co do brzucha dziewczyny to moj tez jest calkiem spory haha i na powazne rozwazam kupno jakichs gaci ;)

:( Faktycznie, tak drobnej osobie ciężko jest nie odczuć takiego balastu. Wierzę że dla ciebie nie jest to poręczne, pamiętam jeden z odcinków Trinny & Suzana kiedy wieszały kobitkom na szyi tyle kg cukru ile odpowiadało wadze ich biustu. Każda kobieta odczuwała dodatkowo ten ciężar więc T&S próbowały im wytłumaczyć że to właśnie taki balast na codzień noszą i jak ważne jest umiejętne rozkładanie tego itd itp..
 
Mam to samo odkąd jestem w ciąży brzuch i to tę górną część niesamowicie wywaliło mi do przodu. Nie wiem czemu i wcale mi się to nie podoba :/

to jest koszmarne...wygladam jakbym się najadła kapuchy, albo co...zaraz mnie rozsadzi...i jak tu sie ubierać....w końcu w ciązowe jeszcze raczej nie wskoczymy....a w normalych ubraniach wygladam jak debil z wywalonym bandziochem, który wygląda jak u grubej baby a nie jak w ciżay!
 
też sobie to tłumacze ciągłym wzdęciem tymbardziej że brzuch jest twardy tu u góry też :/ no nic trzeba to jakoś tuszować :/
 
franky - oj...no wlasnie ja to mam chyba jeszcze wiekszy bebech....a z całą pewnością to nie są jeszcze nasze fasolki....bo za wczesnie ....pewnie nam się tam w środku przestawia wszytsko i wychadzą nam jelita i żoładek....dodatkowo wytwarzamy znacznie więcej gazów i one nas wydymaja...
ale słyszałam, że Espumisam mozna w ciązy...potwierdzacie...bo ja już dłużej nie wytrzymam...jak siedzę...to mi klawiature zasłania....
 
karolcia ja wiem ze to nie fasolka, ale ja tak reaguje na leki rozkurczowe - jak ich nie biorę to brzuch jest prawie płaski
no ale odstawic ich nie mogę i przez to moje "mięśnie odpoczywaja" i dlatego wszystko "wisi"
 
ale słyszałam, że Espumisam mozna w ciązy...potwierdzacie...bo ja już dłużej nie wytrzymam...jak siedzę...to mi klawiature zasłania....

Podoba mi się Twoje poczucie humoru :D. Ogólnie mam tak samo, a z espumisanem nie mam pojęcia jak ktoś wie niech pisze bo faktycznie dodam do tego że chodzę i cały dzień mi się odbija(!) powietrze + żołądek (?) wzdęcia?! może faktycznie jakieś wzdęcia dziwne albo jelitka ustępują rosnącej macicy ;)
 
to przynajmniej wiesz dlaczego.....a ja nie biorę rozkurczowych....i wiem, ze to chyba gazy i tp....ale juz doczytałam, że mozna w ciazy...więc dziś sobie zapodam Espumisam...i może zelży...bo zaraz w nic nie wejdę...albo co gorsza odlecę....
 
reklama
witam wszystkich :)

Przed ciążą waga ok 53 kg przy wzroście 168, w 5 tc ważyłam już 51,5 teraz jestem prawie w 8tc i strach na wagę wstawać bo ciągle chudnę;/ a brzuszek mam hehe taki jak opisujecie , prawie przysłaniający klawiaturę;P mimo, ze chudnę nie mieszczę się w spodnie bo bioderka rosną.... jak myślicie mimo tak wczesnej ciąży warto kupić spodnie ciążowe, żeby się nie męczyć? co wy na to?
 
Do góry