reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

reklama
kivinko Ty się nie martw tymi dodatkowymi kg, bo my wszystkie tutaj odpalimy w kwietniu akcje: ODCHUDZANIE Z KWIETNIÓWKAMI:-D:-D Zobaczycie-jeszcze wyemitują o nas program w Dzień Dobry TVN:tak::tak:
Poza tym wyglądasz kwi-tną-co!!!

g_agnes
widzę, że mamy takie same piłeczki. Jutro cyknę jakąś fotkę to się przekonasz.

reniuszek
a Ty nie marudź na te dodatkowe 11 kg, bo my już tu wszystkie na forum już Cię okrzyknęłyśmy hot laseczką :-):tak::tak:
 
kasia wszystko sie zmienia :D ja bym siebie nazwala hot parowa :) juz 23 tygodnie mamy na koncie ! :-)
agnes fantastycznie wygladasz i sukienka przepiekna do Twojego cudownego brzuszka!

a tak apropos brzuszkow to ile macie w obwodzie juz ?
 
Cześć kochane. Ja pomimo że nie udzielam się na forum często to lubię poczytać co tam u was słychać, co piszecie. Powiedzcie mi proszę jak to jest ile przytyłam. Teraz jestem w 25tyg i ważę 82kg( przy wzroście175cm),w pierwszych tyg. ciąży na pierwszej wizycie u dr ważyłam 80kg, 3tyg. później już 74, od tego czasu odzyskałam te kg i jeszcze 2kg więcej. Czyli jak mnie ktoś pyta ile przytyłam to co powinnam powiedzieć??? Czy liczy się to 8kg???:confused::eek:
 
Hej Misia
wydaje mi sie, zeby nie doliczac , bo ten spadek pewnie byl spowodowany dolegliwosciami ciazowymi (?? )organizm nie dosc, ze musial zrekompensowac sobie braki to jeszcze cos dla dzidziusia , wiec w sumie niewiele przytylas :D
 
Dziękuję za szybką odpowiedź reniuszek!!! Ciekawe co powiedzą na to inne dziewczyny, a jak będę u swojego dr po nowym roku to też zapytam
 
Hej Misia ja w sumie mam podobny problem przed ciążą ważyłam 78kg ;/ w pierwszych tygodniach schudłam do 72 (przez dolegliwości) w 19 tygodniu ważyłam już 76 kg. I jak ktoś pytał to mówiłam że przytyłam 4 kg ale że też dużo schudłam na samym początku. W ten czwartek idę na kolejną wizytę i zobaczymy co waga pokaże po świętach aż się boję :D bo sobie za bardzo pofolgowałam :p
 
reklama
kasia troche mi uroslo sie tu i tam - dlatego nie pokazuje zdjec od pasa w dol i w calosci :), bo caloksztalt oblednie parowkowy :D
 
Do góry