reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

Gochson - ja też nie wiem skąd biora sie u mnie te kilogramy. Jem rano sniadanie - 1 kanapkę, potem o 12 - jogurt, o 15 - owoce i ok 17 obiad - zwykle małą porcję. Czasami jak nie moge wytrzymać to zjem małą kanapke przed snem...ograniczyłam słodycze, piję wodę ng i herbatę na sniadanie...a kilogramy kurcze rosną....
 
reklama
dziewczyny nie łamcie się, po porodach ruszymy na jakieś wczasy odchudzające albo pieszą pielgrzymką do Częstochowy i wrócimy odmienione, wychudzone;)
tak bardziej serio to też zazdroszczę dziewczynom , które przytyły po 6 kilo :szok:... u mnie waga się rozbujała, ale nie ma się co dziwić, nie odmawiam sobie niczego, poszalałam w święta i sylwka... no i nie żałuję sobie lodów i mojej kochanej czekolady- z nią najwięksy kłopot i już 9 kilo na plusie :) dobijam do 70 nieuchronnie :) A na dowód fotka cyknięta jakieś 2 tygodnie temu taka no make up ;)

DSC06366.jpg
 
Dziewczyny teraz to nie ma co sie zalamywac waga, wszystko jest do zrzucenia.
Lene-wygladasz slicznie, piekna sukienka i wcale nie widac po Tobie tych wszystkich slodyczy i lodow :-)
Ja zaczelam tyc :-) Na poczatku sie martwilam ze jakos malo przybralam (mniej niz z pierwszym dzieckiem), ciagle gdzies slyszalam ze mam taki maly ten brzuch :confused2: tez nie lubie takich komentarzy bo zaraz sie zaczynam zastanawiac czy wszystko jest okey. Lekarz mowil ze okey i sluchajcie zaczelam tyc na powaznie :-D No ale tez mam wiekszy apetyt, w zasadzie codziennie rbie sobie jakis deser (o zgrozo) i o ile wczesniej to byl owoc, to teraz lody w czekoladzie :rofl2: Teraz sobie przypominam dlaczego w ostatnim trymestrze z corka przytylam 9 kg, znowu wlacza mi sie tryb zarloka :-) Wg domowej wagi mam 5-5,5 kg na plus (czyli 1-1,5 kg w ostatnich 2-3 tygodniach). Mlody fika, lekarz mowi ze jest okey wiec sie nie martwie, jetem w ciazy wiec musze przytyc ;-)
 
lene i kasik śliczne macie brzuszki:-) oj dziewczyny jak ja wam zazdroszczę że tak mało tyjecie:sorry:...po tych świętach to aż strach na wagę wchodzić... ale wszystko się okaże w poniedziałek na wizycie...
 
Martolinka:)) hahaha dzięki, nie wiem czy wysoka, 170 cm wzrostu... to chyba trochę więcej niż przeciętny wzrost. Dzięki dziewczyny za miłe słowa:-)
 
reklama
Do góry