reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

reklama
o, rzeczywiście dziewczyny, poród bliźniaczy sn, to nie lada wyczyn :) ale do zrobienia. tez nam mamy, które rodzily bliźniaki sn :) dacie radę :)

u mnie pół kg na plusie od początku ciąży, a brzuszek już wywaliło... :eek: i do tego biust tak urósł, że aż mi ciąży... chyba dziś się przerzucę na większy stanik... :cool:
 
u mnie 1,5 na +... ale ja wga ciężka , bo obecnie 73 kg przy 180 cm;-)
Afi ja też mam już taaakie piersi;-)taaakie , czyli pewnie rozmiar C , ale dla mnie to dużo... szkoda , ze pozniej znikną
 
To u mnie waga stoi w miejscu a nawet troche w dol, co mnie dziwi bo w sumie nie wymiotuje i jem normalnie jak zawsze...biust o rozmiar wiekszy, niby okey ale boje sie rozstepow.
 
To i ja coś napiszę. Waga wyjściowa 63,5. Obecnie 65,5 i pewnie to nie jest jej ostatnie słowo:sorry: Nie przejmuję się, bo w końcu ciąża to nie jest okres na odchudzanie. Po porodzie będzie trzeba się pilnować i tego co się zjada. W końcu pewnie większość z nas to weteranki odchudzania więc sobie poradzimy:-)
Brzunio zdecydowanie większy. Spodnie zaczynają być ciasne a jak się leży w łóżeczku nie ma wklęsło ale wypukło:-D:-D:-D
Kochane życzę Wam rosnących brzuszków i zdrowych dzieci. Reszta jest mniej istotna!!!
 
reklama
Do góry