reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz wymiary

reklama
Kota, niezła piłka :p

Ja od ostatniego mierzenia zaliczyłam obniżenie brzucha i... zmniejszenie jego obwodu, oraz spadek wagi :p

Teraz mam 98 cm w brzuchu (było 100) i 9,7 kg na plusie (było prawie 12). Ale ponoć wszystko jest okay, więc zamierzam się tylko i wyłącznie cieszyć ;)
 
Kota--------ślicznie wyglądasz. I włosy też świetne:tak:

A ja Wam powiem, że zakończyłam moją ciążę ze 102cm w brzuszku i 12,9kg na plusie (to ostatnie 0,9kg to chyba od tego opuchnięcia bo miałam nogi jak balony):-p
 
kota- masz taki sam brzuch jak mój, odstający bębenek, ale z przodu jak stoisz to ty nie wyglądasz na lada dzień rodzącą. Pięknie wyglądasz.

Ja mam jak na razie nie całe 100 cm w brzuchu, coś nie urósł. A na wadze 9 kg na plusie. A cellulitu nie można zmierzyć? Bo najwięcej mi poszedł w uda :-)
 
Razem troje.jpg

Hej to pewno ostatnie zdjęcie z brzuszkiem ;) no oczywiście mały nie odpuścił....:-D
Wybaczcie trochę nie wyjściowa jestem... :-p
 

Załączniki

  • Razem troje.jpg
    Razem troje.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 212
reklama
Do góry