reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki (zdjęcia)

reklama
Eklerka teraz niestety nie robilam bo po poronieniu balam sie zapeszyc i czekalam i czekalam az sie w miare uspokoje ze wszystko jest dobrze wiec do 12 tyg jakos a teraz to na koniec ciazy w kadrze sie nie zmieszcze jak tak dalej pojdzie haha:p
Reniuszek haha legginsy rosly razem ze mna:)no i mialy niski stan wiec to dlatego:p


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Millo jak to ekstra wygląda! Z takiej kruszynki taaaaki duży brzuś <3 <3 <3 Też mi się marzyło takie cudo ale Mąż się ze mnie śmieje jak cykam brzusiowi fotki ^^ Gupek mój jeden [emoji14] Ja poczekam jeszcze z tydzień i też coś wrzucę, bo w pracy już zauważyli że mam brzusinek <3
 
Był listonosz :D przyniósł spodnie. Są super chociaż lekko płytkie :) ale polowa ceny tych co w H&m :D meeega wygodne

1498564308-aaaaaa.jpeg


p19uflw1nv024jhl.png
Fajne gdzie zamawialas?
Ale masz ładny brzuszek
 
reklama
Do góry