reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciazowe Brzuszki

szuszu888 hehehe to fakt..... ja w pierwszej ciąży dopiero spodnie z gumą kupiłam 6 miesiącu a tak w swoich biegała. Teraz pewnie szybciej będzie widać. Na razie tylko jak się objem ale czuję, że tym razem będzie szybciej.....wszak mięśnie już raz "dostały" po tyłku i nie są juz takie ścisłe :).

A piersi też ma mikro. Teraz tylko takie nabrzmiałe i pełne.......ale chociaż tak MAŁA zmiana na + cieszy mnie :)).
 
reklama
szuszu tak na oko to teraz mam podobny biust do Ciebie też zawsze miałam duży a staniki kupuję w sklepach internetowych, raz zamówiłam zaduży i teraz jak znalazł jest to rozmiar 70F
 
U mnie właśnie tak wygląda wieczorem;-) Rano nie jestem aż tak pękata;-)
Ale się dzisiaj nie wyspałam, oglądałam film do 2:30..:szok:
 
reklama
Obraz 004.jpg
Wrzucam swój brzuszek mi odziwo szybko sie pokazał ale nie jest jeszcze taki typowo ciążowy ale zaczyna być widoczny:-D:-D:-D:-D:-D

Szuszu ja tez wiekosc to tłuszczyk ale jak stoje to fajnie go widac, twój piękny:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry