reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciazowe Brzuszki

szuszu888, a czy to nie Ty wspominałaś o tym, że gin mierzyła Ci wewnetrzne i zewnętrzne wymiaru miednicy i wyszło, że wewnetrzne sa za małe jak na naturalny poród i z góry miałaś mieć cc?
Przepraszam, ze tak wprost, ale nie pamietam kto to pisał, a bardzo potrzebuje sie dowiedzieć...
jak widać poniżej, jestem w 40 tyg i 1 dniu ciąży, zaraz rodzę. Wczoraj byłam u gin i sie pytam o to mierzenie miednicy, czy da sie sprawdzic jakoś wymiary wewnetrzne, czy aby na pewno dam radę... a ona do mnie, że tego sie nie da tak zmierzyć, na pewno nie wewnetrzne wymiaru miednicy i że przy porodzie zazwyczaj wychodzi czy da rdę czy nie.
boże...jak ja kocham tak kompetentne odpowiedzi :/
I co mnie to zbawi, jak bede starała sie kilkanascie godzin urodzic , a potem mi powiedza, ze jednak nie da rady i dopiero cc. :/

I się zastanawiam jak Ci ta twoja gin to pomierzyła?
 
reklama
Zdjęcie2964.jpgZdjęcie2965.jpg
Domek naszej klusi z 40tygodnia
 
reklama
Do góry