reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciazowe Brzuszki

Bazuka ja dołączam do tych odchudzających sie po porodzie, bo nigdy jeszcze nie przekroczyłam magicznej granicy 60 kg (a w ciąży z pewnościa się to stanie) i jakoś sobie siebie nie wyobrażam z taką wagą...wiem, że coś tam zleci po urodzeniu, ale jednak zawsze też coś zostaje...tak więc będziemy się wspierać :-)
 
reklama
Tak tak kochane wsparcie musi być zawsze i nie tylko do konca ciąży :):) Ja już nie moge bez Was żyć ;) !!!

A tak wogóle to nie moge się doczekać kiedy zaczną sie pierwsze zdjęcia rosnących brzuszków :):) Tak je uwielbiam, są takie słodkie ;)
 
w pierwszej ciąży przytyłam 10kg, czyli na jej koniec ważyłam 68kg. po porodzie mimo że wciągałam wszystko co mogłam jeść schudłam do 54kg (już po miesiącu!) i potem chciałam przytyć bo wygladałam strasznie, a tak jak któraś z Was mam 163cm.więc dzidziuś pomoże i szybko te kg zlecą, zobaczycie ;-)

NADZIEJA mam dla Ciebie prezent. poniżej mój brzuszek, a w środku rozbijał się Michałek ;-)i po kolei 6tc, 14tc, 17tc, 27tc i 37tc :-)


IMG_0930.jpg14tc.jpg17tc!.jpgIMG_1268.jpgIMG_1375.jpgIMG_1373.jpg
 
anuszek :) ale mi niespodzianke zrobiłaś :):) Miałaś piękną piłeczke !!! cudny kształt brzuszka !!! Ale szybko ci rósł brzuszek :) :happy2: Super zdjęcia !!
 
Anuszek,jaka ty byłaś szczuplutka w ciąży, nawet tej zaawansowanej:-)
Ja w pierwszą ciąże zaszłam ważąc 49kg i przytyłam 7-8kg, nie miałam problemu ze zrzuceniem wagi. Nawet pielęgniarki w szpitalu na poporodowej pytały mnie "A Pani co tu robi??", ja mówię "Jak to co, dziecko urodziłam wczoraj":-) Nawet brzuszka nie miałam, cała woda z organizmu zeszła mi zaraz po cesarce, nogi miałam o kilka cm w obwodzie szczuplejsze.
Ale teraz niestety będzie duuużo gorzej, przed ciążą miałam mirenę, dzięki której przytyłam 10kg i aż się boję jak będę teraz wyglądała...:-( I jak to później zrzucę....
Brzuch mam teraz tak wydęty, zwłaszcza wieczorem, że wyglądam jak w czwartym miesiącu....
 
dziękuję bardzo za miłe słowa. ale aż taka szczupła to ja nie jestem a sadełko na brzuchu mam od urodzenia ;-)

zobaczycie dziewczyny już niedługo będziecie miały swoje duże brzuszki, najśliczniejsze i najzgrabniejsze ;*

a ja mam stresa że mi szybko wyjdzie w tej ciąży i będzie duuuuuży... zobaczymy, dzidzia musi mieć wygodny domek niech więc urządza się jak chce ;-)
 
reklama
Do góry