reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciazowe Brzuszki

Podobno taki wydęty brzuch to działanie progesteronu, on jakoś na jelita wpływa czy coś i stąd brzuch jak w zaawansowanej ciąży:-)
Ja w pierwszej ciąży prawie w ogóle nie miałam brzucha, dopiero w 5-6 miesiącu coś było widać, a teraz niestety już widać:-)
 
reklama
anuszek super brzusio :)
ja tez mam brzuch sadlem oblany :p i do tego wydety straszliwie a niby nic nie przytylam, musze poczytac o tych progesteronach moze to przez to........
 
Hej babeczki!!
ja pierwsza ciaze zaczelam od 43 kg,przy wzroscie 162.
Przytylam w ciazy 28 kg!!!!!!:szok:
Urodzilam ogromna dziewczynke ,ponad 4 kg.
teraz zaszlam w ciaze,przy 48 kg...
i mam nadzieje,ze historia nie powtorzy sie!!!!:confused:
 
Hej babeczki :)

Co do wagi i wielkości brzuszka to bardzo indywidualna sprawa. Ja z tendencją do tycia w ciąży przytyłam 10,2kg i szybko spadła waga poniżej wyjściowej. brzuch wyskoczył w ciągu ostatnich 4 tygodni i w tym okresie pojawiło się kilka rozstępów. Spodnie ciążowe kupiłam w 20tc, ale tylko dlatego, że moje miały podwyższony stan i guziki się nie zapinały, a nie lubiłam mieć ich ie zapiętych, mimo że ekspres się zapinał. Brzuszek też stał się mniejszy niż przed ciążą, a spodnie zatrzymywały mi się w połowie tyłka :)

I pozwolę sobie pokazać zdjęcia z sesji brzuszka z 30 tc robione 26.05 w Dzień Mamy i moje imieniny :) :
sesjac.jpg

sesja30.jpg
 
reklama
Do góry