reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciazowe Brzuszki

Witam wszystkie przyszłe Mamusie :)))
dołączam do grona sierpniówek,
na razie brzuszka nie widać, mam mały problem z jedzeniem :((
mdli mnie całymi dniami, ale na szczęście nie wymiotuje :)
będę tu zaglądać :)))
 
reklama
Nie ma czego zazdroscic bo i mi juz kilogramy przybyły :)
a poza tym czekam na wasze brzuszki a nie ocenianie mojego ;)
 
P1040565.jpga to moj na poczatku 10 tyg wiadomo sadło tez tam gosci;p
 
sagaa nie sadło nie sadło tylko duża fasolinka w pieknie zaookrąglonym brzuszku :) Fajnie jak już tak brzuszki zaczynają wystawać, dla mnie to zupełna nowość :)
 
Devi kochana ale ty masz figurkę normalnie boska;) hihi i ślicznie brzusio widać;) u mnie to jak na razie widać ale moje sadło;p hahah a mamy ten sam tydzień ciąży:)
 
u mnie też brzusio rośnie, a w ciągu miesiąca przytyłam 5 kg a jeszcze 7 mies. przy 1 ciąży przytyłam 12 kg
 
ja w drugi dzień Świąt wmówiłam sobie,że mam brzuszek ciążowy. Jednak okazało się ,że to te tysiące kalorii,które zjadłam. Zaraz po świętach złapałam grypę żołądkową i brzuszek zniknął.
 
ja w drugi dzień Świąt wmówiłam sobie,że mam brzuszek ciążowy. Jednak okazało się ,że to te tysiące kalorii,które zjadłam. Zaraz po świętach złapałam grypę żołądkową i brzuszek zniknął.
maggie miałam tak samo w pewnym momencie nawet pisałam, że spodni nie dopinam a za 2 dni wszystko wróciło do normy :). Tycie spożywcze
 
reklama
devi Ty laska jesteś,że hej!!!Brzusio cudny-niech rośnie(oczywiście w tempie dogodnym dla Ciebie i Fasoleczki)
saga brzusio cudny-ja też mam oponę,choć udało mi się schudnąć 6 kg -jak założę coś zakrywającego oponę-czyt.pasek,to jest git,ale jak tylko spodnie biodrówki,to wyglądam jakbym ważyła 70 kg,a mam 60-znaczy się pewnie już z 62.
Jak tylko uda się odpalić Nasz popsuty aparat to także pokażę,ale czy dam rade to nie wiem...
 
Do góry