reklama

Nasze ciążowe brzuszki!

Temat na forum 'Archiwum marzec 2013' rozpoczęty przez _Ewelinka_, 19 Lipiec 2012.

1. _Ewelinka_

_Ewelinka_ Fanka BB :)

Wiem wiem.....jeszcze mamy kupe czasu na to, zeby pokazywac nasze ciazowe brzuszki. Pewnie malo ktora dostrzega jakies wypuklenie :)
    Zapraszam do dzielenia sie brzuszkami z chwili obecnej, zebysmy razem mogly podziwiac jak nasze brzdace rosna z tygodnia na tydzien :)

2. _Ewelinka_

No to moze na zacheta ja zaczne :)
    4t4d - Kopia.jpg 4t4d. - Kopia.jpg 4t4dc - Kopia.jpg

3. reklama
  4. jotka21

jotka21 Fanka BB :)

Szczuplutka jesteś :) zazdroszczę heh.
    Ja zdjęciem chwalić się na razie nie będę, ale u mnie zdecydowanie jest już malutkie uwypuklenie :tak:tydzień temu wydawało mi się że mam zwidy, ale teraz wyraźnie widać. A jak się leciutko przyciśnie to czuć że coś twardego tam jest. Niesamowite :-)

5. marysia_85

marysia_85 Fanka BB :)

fajny wątek bo mogę się zapytać już obecnym mamom czy w ich drugiej ciąży brzusio jest takiś większy:szok: bo mój mnie przeraża, jest ogromny jak na 7 tydz. :eek:

6. marysia_85

Ewelinka zgrabniara z ciebie :-)

7. anka26_x_07

anka26_x_07 Mama Laury :)

Ewelina oj jaka szczuplutka jestes :)
    Marysia to prawda ze w kolejnej ciazy brzuchol widac szybciej:tak:

U mnie nie ma co pokazac:-D:-D:-D:-D

8. marysia_85

co powiecie na to :tak: DSC00225.jpg DSC00229.jpg

9. onesmile

onesmile Świat według Pafffcia

Ja sie nie sfotografuje, bo brzuch i biodra mam monstrualne. :crazy: Brzuch jako taki tylko sadla nabral, bo jem za 3ech, ale biodra faktycznie sie 'rozrosly'. Nie dopinam jeansow..

10. reklama
  11. _Ewelinka_

Marysia co powiemy? Chyba jedynie WOW :-) na prawdę widać ze brzuszku ciazowy :-)

12. Kania78

Kania78 ...

Ewelinka ale z Ciebie chudzina.
    Marysia mój wygląda podobnie rano, bo wieczorem jest już najedzony, wzdęty i spuchnięty ;-)

Poleć forum