reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki!

Ewelinka jeśli chodzi o Twój brzuch to widać... że robisz 1000skłonów dziennie:-D

Marysia śliczny brzusio:-)

Mi też już wywaliło jakbym w 4miesiącu była, no i wcześniej do płaskości to mu sporo brakowało już zwłaszcza, że po ciąży straconej w maju też trochę zostało:-(
 
reklama
Zależy od budowy Twojego ciała :-) to jest sprawa bardzo indywidualna. Niektóre maja juz brzuszki w 8 tygodniu, a niektóre dopiero w 20 :p tak więc trzeba cierpliwie czekać :-)
 
Marysia Ewelinka jakie piękne brzuszki! nawet nie wiecie jak wam zazdroszcze! ja mam taka nadwage ze zawsze wygladam jakbym byla w 7 miesiacu wiec u mnie nie widac ze cos rosnie :-( ale wy macie piekne ciazowe brzucholki :))))
 
Szczebiotka uwierz ze na tych zdjęciach nie widać bo juz brzuszkow nie robię od ponad tygodnia :-( ale są w zyciu ważniejsze rzeczy a w tym przypadku mała moja bezbronna osóbka :-) nie chce sobie pluc w brodę jak zacznę krwawic po takim wysiłku. Lepiej dmuchać na zimne :-) zacznę ćwiczyć po porodzie :-)
 
wiem, że wygląda jak wzdęcie:-D ale na żywo naprawdę było widać;-)
brzuch07.jpg
 
podobnow drugiej szybciej brzuszek się pojawia,ale u mnie póki co nic nie widać...ciuchy jeszcze mnie nie cisną:))
 
reklama
Do góry