reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki!

eh, a z moją wielką nadwagą, to chyba brzuchol wyskoczy dopiero w 9miesiącu :-)
ale przynajmniej Bąblowi ciepło zimą będzie pod taką warstwą tłuszczu ;D
 
reklama
Ulkan - mi lekarz powiedział, że chyba zaczęłam już wodę zbierać w organizmie, bo dużo przybrałam. Ale w sumie w pierwszej ciąży też tak miałam - do 9 tygodnia przytyłam 6 kilo(???), a jak straciłam dzidziusia, to po wyjściu ze szpitala miałam od razu 3 mniej :| nie wiem od czego to zależy. Teraz przytyłam 2,5 kg do 9 tygodnia, a nie jem jakoś super dużo - mam wrażenie, że spuchłam i już w żadne spodnie się nie wciskam :| (trauma - musze non stop nogi golić i w sukienkach chodzić:p)
 
Natalia ojej to na prawdę sporo przybrałaś do 9 tygodnia, to chyba faktycznie woda Ci się zatrzymuje w organizmie. Ja w pierwszej ciąży przytyłam 13 kg do 7 miesiąca, bo w 7 miesiącu urodziłam Zuzię.
 
Kiniusia - ja się pocieszam tym, ze moja siostra w 4/5 miesiącu wyglądała jakby miała zaraz na porodówke jechać, ale potem już nic nie utyła. No i mój mi mówi, że wcale nie tyje - tylko, że mi biust rośnie:p
 
Ja mam jeszcze bęben ;-) po pierwszej ciąży... I z Tymkiem szybko tyłam i też zbierała mi się woda, a ja jeszcze nadciśnienie miałam, także przytyłam wtedy 30 kg, a po porodzie -14 kg od razu. A teraz jak na razie nic nie przytyłam, ale brzuch wystający. Koleżanka jak mnie ostatnio po miesiącu zobaczyła, to stwierdziła, że schudłam :-p
 
Moja waga caly czas stoi w miejscu :) Bogu dzieki, bo 7tc to troche za wczesnie na dodatkowe kilogramy jak dla mnie :)

Zdjecia z wczoraj: czyli rowny 7tc
IMG_0613 - Kopia.jpgIMG_0639 - Kopia.jpg
 
Czescdziewczyny
u mnie waga ok 1 kg do przodu... ważyłam ok 55-55,5 kg przed ciąża. waga była raczej w normie ciągle ale wahała sie o te 0,5 kg. w zaleznosci od pory o kotroej sie wazyłam, przedwczoraj wazyłam się na wieczór waga wskazywała 57 kg a rano była juz 56,2 :) ( a to dopiero 8 tydzien i 2 dzień ) piję dużo wody, ale mało siusiam...mam nadzieje ze woda nie pozostaje we mnie :D
a jak już siusiam tomusze siedziec i siedziec... :D hihi

mam nadzieje ze do końca kwartału max 1,5 kg wytrzymam :D
a brzuszek mam troche widoczny ale wyglada to tak jak bym sie najadła i miala wzdęcia. nie byłam super płaska ale mialam brzuszek a teraz sie zakrąglił :D
 
Ja dziewczyny w pierwszej ciąży przytyłam 20kg ale szybko wróciłam do swojej wagi. Nie miałam brzuszka wcale przed tą ciążą. Tylko teraz szybciej mi on wychodzi dlatego noszę luźne bluzki. Jak porównuje zdjęcia z ciąży z Danielem a teraz to jestem wizualnie jakieś 3-4 tygodnie do przodu niż z Daniem. Postaram się wstawić zdjęcia w tym tygodniu to same zobaczycie:-)
 
reklama
Do góry