reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki

reklama
Malgos jestem w szoku jaki ty masz brzuszek :szok: śliczny jest hihi :-)

Niobe widac juz ze malenstwo tam jest:-D

Photo0145.jpg 6 tydzień 2 dzień ;)
 

Załączniki

  • Photo0145.jpg
    Photo0145.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 182
Smile u mnie tak widać bo widzicie jaka chuda jestem..po pierwszej ciąży nic mi nie zostało i sama jestem w szoku, że teraz tak szybko widać..może to faktycznie bliźniaki:-) . A Twój już też fajnie się odznacza:)
 
Kurcze dziewczyny! Pozazdroscic Wam tylko. Ja tez z takich chudzielcow (waze 49kg przy 159 cm) a jeszcze nic nie widac! Chyba zaczne sie juz mu przypatrywac ;)
 
reklama
Dobra to i ja wkleje :p pamietam jak w poprzedniej ciazy chodzilam w 25 tc na ktg do szpitala. To zawsze pytali czy mama blizniakpw czy wielowodzia nie mam bo mam brzuch jak na conajmniej 30 tc :-) to chyba przez nadmiar skory rozciagnietej wszystko mi sie wypycha i mam mnostwo rozstepow :-\ ale brzucho wypchany juz raczej flaki :p
 

Załączniki

  • 1413966592645.jpg
    1413966592645.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 195
Do góry