reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki

reklama
Martucha
Ta twoja dzidzia to tez sie niezle bunkruje :-) ja bym chciala miec mniejszy bo mi tak ciezko juz... ;-)

Malinka
Jaki zgrabniutki szpiczasty :-) dokladnie jak z gazety !;-)

Kasia
Witaj waaallleeennniiiuuu :p piekny brzucho :-D

Smile
Takas slodka ze zjemy?:-D male jest piekne :-D no moze nie calkiem wszystko :p slodki zgrabny brzusio :-)


Mamagata
O tez pokazny :-)

Ja nie wiem mi cyce nie rosna o_O :-D
 
Myszkajoasia- ale laska z Ciebie, brzuszek tez zgrabny :) az trudno uwierzyć ze tam taki chłop siedzi :)

Mississ- u Ciebie tez zgrabna piłeczka co Ty chcesz od swojego brzusia :)

Martucha , malinka - wasze jakie maleńkie :)

Kasia- jakich waleni ??? Ja sie pytam ??? A tatuaż zaje*****:)

Mamagata - ładny brzusio :)

Smile- pozazdrościć figurki , nic nie będziesz musiała zrzucać po ciąży ;)
 
Oglądam zdjęcia z pobytu w Australii i trafiłam na zdjęcie na którym byłam w 17 tc i tak się jarałam "jaki już mam brzuch". Teraz nie mogę się go doszukać :-)

DSC03725.jpg
 

Załączniki

  • DSC03725.jpg
    DSC03725.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 298
A to mój w czwartym miesiącu , taki malutki :) i słodziudki :)ImageUploadedByForum BabyBoom1429806033.493335.jpg
Nie to co teraz hehe
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1429806033.493335.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1429806033.493335.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 296
zbieram się i zbieram z wrzuceniem brzucha swojego.. i jakoś tak tylko egoistycznie oglądam.. niech będzie i brzuch nasz :D zdjęcie sprzed tygodnia - początek 32 tygodnia.. mam wrażenie, że teraz już jest większy, ale niech będzie taka fota :D
IMG_1063 - Kopia.jpg
 

Załączniki

  • IMG_1063 - Kopia.jpg
    IMG_1063 - Kopia.jpg
    36,4 KB · Wyświetleń: 328
reklama
Do góry