reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki :)

reklama
Agulek Ale kopniak! Co on tam ćwiczy [emoji50] u mnie tak jeszcze nie ma.

Jestem w trakcie 34 tygodnia.
Z Polą spotkamy się ok 18 listopada [emoji480][emoji188][emoji179]
 
agulek no nieźle daje czadu :) u mnie też szaleje ale ja mam bardziej napięty brzuch [emoji6]
Dzisiaj mój pierworodny poczuł bo leżał na brzuchu jak Junior kopie i był taki dumny że tak bobo go kocha ♡♡♡





Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Milagros widze ze podobnie sie sypiemy, tez mam co drugi dzien dodatkowo bol miedzy lopatkami.
Chce sn, choc moj gin wolalby cesarke

Emalka nie wiem, ale dzis od rana znow dokazuje..a gdzies czytalam ze przy koncowce powinien byc spokojniejszy...tia

Diabliczka a ile starszy ma? Widze ze tez do mlodego zwracasz sie Jr. [emoji5]

Pronceseczka on od 4 dni codziennie tak wystawia tylko zastanawiam sie czy to stopa? Lokiec? Reka?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry