reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki :) ❤

A ja chcę jak najmniejszy brzuszek. Z filipem sie normalnie toczyłam!! Bolały plecy masakrycznie, nogi, męczyłam się i sapalam. A i tak nie dotrwałam do końca ciąży 36 tyg zrobili cc. Przytyłam 25 kg. To była masakra jakaś. Przy wzroście 165 cm, z waga początkowom 52 kg!!! Skończyłam 77 kg. Moje plecy normalnie trzeszczaly jak dawałam kroki [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]. A młody ważył 3 kg. Bardzo chciałabym teraz malo przybrać na wadze. Wielkość brzucha i tak nie zależy do wielkości dziecka. A im mniejszy brzuszek tym mniej później do zrzucenia.
Tylko jak ja wpierdzielam cały czas i na wszystko zawsze mam ochotę to ciężko będzie mi znowu ogarnąć wagę. [emoji24][emoji24][emoji24]

Brzuch już mam. Ale trzecia ciąża to i szybko mnie wydymalo [emoji23]. Pokaże jak usłyszę od gina że wszystko jest ok.

A wasze brzuszki są prześliczne, takie luksusowe prywatne M1 naszych dzidziusiow.

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja chcę jak najmniejszy brzuszek. Z filipem sie normalnie toczyłam!! Bolały plecy masakrycznie, nogi, męczyłam się i sapalam. A i tak nie dotrwałam do końca ciąży 36 tyg zrobili cc. Przytyłam 25 kg. To była masakra jakaś. Przy wzroście 165 cm, z waga początkowom 52 kg!!! Skończyłam 77 kg. Moje plecy normalnie trzeszczaly jak dawałam kroki [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]. A młody ważył 3 kg. Bardzo chciałabym teraz malo przybrać na wadze. Wielkość brzucha i tak nie zależy do wielkości dziecka. A im mniejszy brzuszek tym mniej później do zrzucenia.
Tylko jak ja wpierdzielam cały czas i na wszystko zawsze mam ochotę to ciężko będzie mi znowu ogarnąć wagę. [emoji24][emoji24][emoji24]

Brzuch już mam. Ale trzecia ciąża to i szybko mnie wydymalo [emoji23]. Pokaże jak usłyszę od gina że wszystko jest ok.

A wasze brzuszki są prześliczne, takie luksusowe prywatne M1 naszych dzidziusiow.

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz co, to nie do końca tak jest, że im mniejszy brzuszek, tym mniej do zrzucenia. Ja z synkiem przytyłam w sumie tylko 8 kg, a brzuszek miałam spory. Z tych 8 kg, to synek ważył 3810. Tym razem chciałabym podobnie przytyć i mieć taki sam brzuszek i duże dziecko. Mogę Wam wkleić zdjęcie z poprzedniej ciąży. To jest trzy tygodnie przed porodem:
20131005315.jpg
 

Załączniki

  • 20131005315.jpg
    20131005315.jpg
    461,8 KB · Wyświetleń: 2 397
Antiope, śliczny brzuszek:)
Ja w poprzedniej ciąży przytyłam ponad 20 kg bo nałogowo jadłam maślane precle z biedronki. I w ogóle sporo słodyczy. Teraz żywię się bardziej zdrowo, słodzę zdrowymi rzeczami, w domu zamiast tony łakoci jest gorzka czekolada i suszone owoce więc mam nadzieję, że wynik będzie lepszy.
A na razie brzucha za bardzo nie ma, chyba że mam wzdęcia;)
 
Wiesz co, to nie do końca tak jest, że im mniejszy brzuszek, tym mniej do zrzucenia. Ja z synkiem przytyłam w sumie tylko 8 kg, a brzuszek miałam spory. Z tych 8 kg, to synek ważył 3810. Tym razem chciałabym podobnie przytyć i mieć taki sam brzuszek i duże dziecko. Mogę Wam wkleić zdjęcie z poprzedniej ciąży. To jest trzy tygodnie przed porodem: Zobacz załącznik 756227
Ja w pierwszej ciąży przytyłam 9 kg.brzuszek miałam ciupenki. Fakt nie donosilam do końca, ale następnego dnia po cc nikt mi mimo wszystko nie wierzył że byłam w ciąży.
Dosłownie miałam wklesniety brzuch [emoji23]
W drugiej ciąży rozlalam się wszędzie, dosłownie całe ciało było wielkie.
Brzuch miałam ogromny nawet już po cc.
Nie zapomnę jak mój pierworodny wtedy 7 letni syn zobaczył braciszka i mnie następnego dnia po cc.
Usiadł koło mnie i bacznie obserwował nie brata a mnie!!! I nagle nie wytrzymał i zapytał " mamusiu a napewno już Ci wszystkie dzieci z tego brzucha wyciągnęli? " mówię tak synek.a on " bo nie widać, dalej masz gruby brzuch "
Boże wtedy prawie w depresję popadlam [emoji23][emoji23][emoji23].i Walnol to przy całej familli.
Widziałam jak każdy niezrecznie proboje nie patrzeć w stronę mojego bebzona.
Dlatego mimo wszystko uważam im mniej tym lepiej. Jak siądę na laptopa to podeślę wam stare foto z Ciąży z Fifim.

Pięknie wyglądałas!!! Poszło ci chyba tylko w brzuszek.

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w pierwszej ciąży przytyłam 9 kg.brzuszek miałam ciupenki. Fakt nie donosilam do końca, ale następnego dnia po cc nikt mi mimo wszystko nie wierzył że byłam w ciąży.
Dosłownie miałam wklesniety brzuch [emoji23]
W drugiej ciąży rozlalam się wszędzie, dosłownie całe ciało było wielkie.
Brzuch miałam ogromny nawet już po cc.
Nie zapomnę jak mój pierworodny wtedy 7 letni syn zobaczył braciszka i mnie następnego dnia po cc.
Usiadł koło mnie i bacznie obserwował nie brata a mnie!!! I nagle nie wytrzymał i zapytał " mamusiu a napewno już Ci wszystkie dzieci z tego brzucha wyciągnęli? " mówię tak synek.a on " bo nie widać, dalej masz gruby brzuch "
Boże wtedy prawie w depresję popadlam [emoji23][emoji23][emoji23].i Walnol to przy całej familli.
Widziałam jak każdy niezrecznie proboje nie patrzeć w stronę mojego bebzona.
Dlatego mimo wszystko uważam im mniej tym lepiej. Jak siądę na laptopa to podeślę wam stare foto z Ciąży z Fifim.

Pięknie wyglądałas!!! Poszło ci chyba tylko w brzuszek.

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzieci są czasami szczere aż do bólu. Musiało Ci być nie do śmiechu.
Bardzo się sobie podobałam w poprzedniej ciąży i faktycznie poszło mi chyba tylko w brzuszek i cyce :happy2: Teraz też bym chciała tak samo
 
reklama
Do góry