reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki :) ❤

reklama
Ej dziewczyny to normalne,że ja mam 10tc i nie mam brzucha? Jak patrze na wasze to aż się wystraszyłam. .. ja mam tylko swój standardowy brzuchol ale żadnej ciazy nie widać. ...

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
W pierwszej ciąży później wychodzi brzuszek niż w kolejnych. Poza tym dziecko może się różnie umiejscowić. No i z tego co piszesz, to Ty raczej duża kobieta jesteś, więc się dzidziol ma gdzie schować. Zresztą i u drobnych kobiet się zdarza, że mają mały brzuszek do samego końca. Moja kuzynka tak miała, że do samego końca praktycznie brzucha nie miała. Widziałam ją dzień przed porodem i gdyby założyła luźną bluzeczkę, to nikt by się nie zorientował, że ona w ciązy. Także spokojnie, nie przejmuj się. Ale pamiętam jak w ciąży z Bazylim już się nie mogłam doczekać aż mi brzuszek wyskoczy. Czekałam i czekałam. Aż wreszcie wyskoczył i pod koniec ciąży był całkiem pokaźnych rozmiarów.
 
14/15tc
WP_20160528_001.jpg
 

Załączniki

  • WP_20160528_001.jpg
    WP_20160528_001.jpg
    662,5 KB · Wyświetleń: 1 133
@Kindzia: twoj taki ladny, uformowany i okragly. moj jest taki rozlany i wygladam jakbym byla grubaskiem:)

Zeby do czegos dojsc trzeba wyruszyc w droge
 
reklama
Do góry