reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki :) ❤

Ewna cudowne zdjęcia!

Lola ja też do pracy chodzę. Myślę że większość mam które karmią długo chodzi do pracy. Roczne dziecko je zupki owoce warzywa a twoje mleko jest uzupełnieniem rano przed pracą po pracy w nocy. To tak z argumentów przemawiających za. Natomiast pominę odczucia psychiczne bo nie mnie to oceniać. Ale wiedz że na laktatorze długo nie pociągniesz i pewnie będziesz musiała dać sztuczne mleko.

Też wróciłam do pracy po roku i cały czas karmiłam, dzięki czemu korzystałam z godzinnej przerwy na karmienie:) To też przydatna rzecz;) Przez 1 rok po powrocie pracowałam na 7/8 etatu i wychodziłam po 6 godzinach.
 
reklama
Cudne zdjęcia[emoji7]

A tak właśnie dziś pomyślałam, że dawno nie widziałam wiadomości od Ciebie.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
aa kochana bo u mnie ciągle coś się dzieję .. ale właśnie dostałam opieprz od lekarza że muszę trochę przystępować bo mam problemy z napinaniem się brzucha a to jeszcze 9 tyg mi zostało i wiesz muszę teraz bardzo się oszczędzać co prawda szyjka 29 mm ale jak dowiedział się, że właśnie trwa przeprowadzka i będę mieszkać na trzecim piętrze już mam z góry powiedziane pani kochana raz dziennie to jest duże MAX na chodzenie i dupa leżymy i dbamy o siebie ;*
 
Też wróciłam do pracy po roku i cały czas karmiłam, dzięki czemu korzystałam z godzinnej przerwy na karmienie:) To też przydatna rzecz;) Przez 1 rok po powrocie pracowałam na 7/8 etatu i wychodziłam po 6 godzinach.
tez o tym mysle a raczej 3/4 bym wziela. ale po cichu licze ze moze pojde na wychowawczy a potem wcale nie wroce:) no ale to jesli u meza bedzie dobrze w firmie. a poki co niby jest dobrze ale przyszly rok sie bardzo chudo zapowiada ale to sie moze zmienic.
Cudowne mieszkanka maja Wasze malenstwa. Niedlugo czeka ich wszystkich wyprowadzka [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
podobno nasz wlasny porod to najwiekszy stres w zyciu. az tak rozne jest srodowisko wewnatrz od na zewnatrz:) no i jeszcze to przeciskanie sie podczas porodu...:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Jutro zaczynamy juz 35t [emoji1] Aktualnie ok 6,5kg na plusie.
1477133136030.jpg


Napisane na GT-S7560 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1477133136030.jpg
    1477133136030.jpg
    35,5 KB · Wyświetleń: 647
reklama
Do góry