reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki :) ❤

Anmarii .... Boże jaki mały, ty chyba 3 miesiąc dopiero zaczelas.
Ale u mega chudych kobiet to brzuszka mało co widać.

Ja tam wolę mieć tłustą piłeczkę :)
Zalamalabym się mając taki mikro brzuszek ;)
 
reklama
Moj brzuchol na dziś 34+5
Na plusie 12 kg
1477488301-1d1mld.jpeg


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dla mnie to magiczne 90 cm bo od dluzszego czasu ten mój brzucholek jakos nie nabieral centymetrow aż się stresowalam.
Wydaje mi się że jakis duży nie jest, w ogole przez długi czas nie było nic widac a teraz kto mnie nie zobaczy ten mowi ojej no juz teraz to masz brzuch a mnie to tak denerwuje, przeciez jestem w 8 msc to chyba nic dziwnego ze mam brzuch. Gdzieś ten Franulek się musi zmieścić :)
 
Dla mnie to magiczne 90 cm bo od dluzszego czasu ten mój brzucholek jakos nie nabieral centymetrow aż się stresowalam.
Wydaje mi się że jakis duży nie jest, w ogole przez długi czas nie było nic widac a teraz kto mnie nie zobaczy ten mowi ojej no juz teraz to masz brzuch a mnie to tak denerwuje, przeciez jestem w 8 msc to chyba nic dziwnego ze mam brzuch. Gdzieś ten Franulek się musi zmieścić :)

Ojej tez mnie to niezmiernie irytuje! Ciagle tylko "ale ty masz juz duży brzuch" a jaki mam miec pod koniec 8 mca? Zwłaszcza, ze 97cm nie wydaje mi sie az tak strasznym wynikiem...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cudowne brzuszki [emoji7][emoji7][emoji7]
Ojej tez mnie to niezmiernie irytuje! Ciagle tylko "ale ty masz juz duży brzuch" a jaki mam miec pod koniec 8 mca? Zwłaszcza, ze 97cm nie wydaje mi sie az tak strasznym wynikiem...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tjaa.. Moje kolezanki tez komentuja jak duzo przytylam i jaki JUZ mam brzuch. W pracy tez jedna klientka mi wyskoczyla ostatnio - " Jezu, ale Ty juz jestes wielka " [emoji44]
Irytuje mnie to strasznie bo do glowy by mi nie przyszlo, zeby takie rzeczy do kobiety w ciazy mowic. Jesli - " slicznie wygladasz" mialoby byc nie szczere to bym sie w ogole nie odezwala... Ale serio dla mnie kobiety w ciazy sa po prostu piekne!
Zauwazylam tez, ze mezczyzni w moim otoczeniu, czy to znajomi czy klienci sa bardzo sympatyczni i mocno komplementuja, zycza powodzenia itd.


Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Do góry