reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki :) ❤

reklama
Lola to taka nasza grudniowa poetka :)

O matko mam już 92 cm na wysokości pepka, teraz to dopiero będziemy rosnac. :) i brzuch mi się opuscil. Ja tu spanikowana mowie do meza zobacz brzuch już mi się opuscil a on z uśmiechem to znaczy że już zaraz bedzie dzidzia.
Już odliczamy tygodnie i dni, już nie miesiące :)
Jeszcze troszkę i będziemy rozmawiać o karmieniu, nieprzespanych nocach, problemów z brzuszkiem, o odpadnięciu pępuszka, pierwszym uśmiechu i pierwszych Ząbkach :D
Jeszcze troszeczkę :)
 
Jak same hot mamuśki to ja już się na tym wątku nie udzielam, bo do hot nie należę :)
Ale kocham swoje dzieci i wszystkie niedoskonałości mojego ciała, bo to pamiątki po najszczęśliwszym okresie :) Pamiątki, gdy bylam architektem nowego życia, budowalam w sobie cud i tworzylam go od podstaw by teraz spoglądać na tę idealną buźkę, która niewinnie śpi, oraz tą która macha do mnie drobną rączką z monitora USG :)
Myślcie co chcecie, ja jestem dumna ze swoich rozstępów i blizn, bo to tatuaże mojego życia :) Jestem tygrysicą która zyskała swoje paski.
Moje ciało nosi ślady ciąży, ślady pamiątki tych szesliwych dni, tygodni i miesięcy od kiedy stałam się prawdziwą mamą :)
Kochana jedno drugiego nie wyklucza :) To, ze masz slady nowego zycia na swoim ciele nie oznacza, ze nie jestes hot i piekna :) Uwazam, ze slady, ktore zostawia po sobie ciaza sa piekne i kazda kobieta powinna byc z nich dumna [emoji173]

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Kochana jedno drugiego nie wyklucza :) To, ze masz slady nowego zycia na swoim ciele nie oznacza, ze nie jestes hot i piekna :) Uwazam, ze slady, ktore zostawia po sobie ciaza sa piekne i kazda kobieta powinna byc z nich dumna [emoji173]

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Nie chodzi o to ze sie wstydze rozstepow. ja mam ich wiele z okresu dojrzewania (najsmieszniejsze ze maz o nich nie wie= nie zauwaza ich!). Wlasciwie to w ciazy mi sie tak zrobilo ze mocno mi zalezy zeby po ciazy relatywnie szybko odzyskac atrakcyjnosc. Nigdy az tak sie nie przejmowalam. Hormony szaleja:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Nie chodzi o to ze sie wstydze rozstepow. ja mam ich wiele z okresu dojrzewania (najsmieszniejsze ze maz o nich nie wie= nie zauwaza ich!). Wlasciwie to w ciazy mi sie tak zrobilo ze mocno mi zalezy zeby po ciazy relatywnie szybko odzyskac atrakcyjnosc. Nigdy az tak sie nie przejmowalam. Hormony szaleja:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Faceci nie wiedza co to rozstepy dopoki im sie ich nie pokaze to samo z cellulitem [emoji14]
Moj mi ciagle powtarza jaka to seksowna jestem ... ;) ale po ciazy zabieram sie za siebie chyba, ze dziecko zrobi ze mnie seksi mame i wroce do swoich rozmiarow ;)

thgfflw1k3inkyc3.png
 
reklama
Zgadzam się. Faceci nie widzą rozstępów ani celulitu. Oni widzą krągłości ;) dlatego tak bardzo kręcą ich cyce i pupy :)
Ja mam rozstępy z każdej z ciąż .. na szczęście nie na brzuchu.. i nie widać ich.

Chyba codziennie będę pstrykac sobie fotke.. mam wrażenie że brzuch mam codziennie niżej
 
Do góry