reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki :)

16+0 :) Zobacz załącznik 807972


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
Super brzuszek... ślicznie wyglądasz

8p3oe6hh1xggumhr.png
 
reklama
Kurde a ja ciągle mam wrażenie że mój brzuszek to sam tłuszcz sprzed ciąży i aż wstyd mi pokazywać :(

3jgx3e3k9n678rt6.png
Majeczka... nic sie nie przejmuj... kazdy ciazowy brzuszek jest uroczy... moj widac tylko w ciuchach z pasem... golego nie pokaże bo same rozstępy po pierwszej ciazy ... nie będę straszyć... nawet litry Musteli wiele nie dały.

8p3oe6hh1xggumhr.png
 
Kurde a ja ciągle mam wrażenie że mój brzuszek to sam tłuszcz sprzed ciąży i aż wstyd mi pokazywać :(

3jgx3e3k9n678rt6.png
Każdy kształt brzucha jest inny :) Może u Ciebie będzie bardziej "rozlany", a nie sterczący? Każdy jest piękny!!

W tej ciąży mój brzuch jest właśnie bardziej rozlany, bo w pierwszej od razu rósł "do przodu". Teraz trochę w boki idzie :p

Dziękuję za miłe słowo :)
 
Każdy kształt brzucha jest inny :) Może u Ciebie będzie bardziej "rozlany", a nie sterczący? Każdy jest piękny!!

W tej ciąży mój brzuch jest właśnie bardziej rozlany, bo w pierwszej od razu rósł "do przodu". Teraz trochę w boki idzie [emoji14]

Dziękuję za miłe słowo :)
Ja właśnie po kształcie brzucha poznalam co może być w srodku... u koleżanek udaje mi sie również dobrze trafiać... ale nie wiem na ile to przypadek [emoji6]

8p3oe6hh1xggumhr.png
 
Kurde a ja ciągle mam wrażenie że mój brzuszek to sam tłuszcz sprzed ciąży i aż wstyd mi pokazywać :(

3jgx3e3k9n678rt6.png


to ja Ci prawdę powiem. Patrze z zazdrością na te piękne brzuszki, które dziewczyny wstawiają. Sama planowałam schudnąć i dopiero zajść w ciążę, niestety 3 dni mojej diety zakończyły się tym, że dowiedziałąm się o ciąży :) Jestem tłuściutka, (trochę ukrywam na zdjęciu hehe stoję bokiem ) nie widać udek w cellulicie, łydki potężne zawsze miałam.., brzuszek się zalewa tłuszczykiem jak siedzę... a jak stoję no to mi się już podoba bo trochę odstaje nawet, no i tak marudze wszędzie w koło że jejuuu taka gruba nigdy jeszcze nie byłam, ważę 68kg przy 164wzrostu, a mój mężczyzna mówi, że jestem w ciąży ,że nie ma co marudzić tylko jeszcze wypinać i się chwalić :) to mój 16 tydzień i jest tak w sumie już od początku ciąży :D pokazuję brzucha, w końću się przełamałam :)
 

Załączniki

  • 20170527_122635[1].jpg
    20170527_122635[1].jpg
    437,1 KB · Wyświetleń: 263
Ja właśnie po kształcie brzucha poznalam co może być w srodku... u koleżanek udaje mi sie również dobrze trafiać... ale nie wiem na ile to przypadek [emoji6]

8p3oe6hh1xggumhr.png

zerknij na mój, może cos mi przepowiesz, bo ja bardzo ciekawa jestem, mi się wydaje że dziewczynka!! :)
 
reklama
Hmm nie widzę z przodu ale na moje oko chlopak hehe
dzięKi :p tylko właśnie jak siędzę np to ten brzuch taki rozlany, stąd mi się wydawało że dziewczynka, u mnie w rodzinie prawie same dziewczynki ale wszystkim rosły brzuchy w ~6 miesiącu, tylko mi wywaliło :D
 
Do góry