reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki :)

lena_89

Moderatorka Mama Alanka :)
Dołączył(a)
8 Listopad 2012
Postów
3 040
Miasto
Kaniów
Już niedługo zaczną pojawiać się nasze pierwsze krągłości oraz dodatkowe kg i cm w okolicach pępka
W tym wątku możemy dodawać zdjęcia rosnących brzuszków :)
 

Załączniki

  • upload_2017-3-26_19-44-40.png
    upload_2017-3-26_19-44-40.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 520
Ostatnia edycja:
reklama
Śliczny brzusio u mnie wieczorami też już spory ale ze zdjęciem poczekam jeszcze z dwa tygodni :-) no i jeszcze potem muszę popracować nad tym jak wkleić tu zdjęcie bo tylko z telefonu korzystam ;-)
 
Ja mam brzuch, ale to ciąża spożywcza :D teraz wieczorem mam brzuch taki jak 5 mies ciąży z Alankiem, ale to wzdęcia :D
Na prawdziwe brzuchy ciążowe szczupłe osoby muszą poczekać do 12 tc, te lepiej zbudowane dłużej :)
Ja szczupła nie jestem, ale podejrzewam, że szybko będę miała brzuch, bo niestety mam słabe mięśnie brzucha :/
W ciąży z Alankiem długo wyglądałam jakbym przytyła, dopiero koło 25 tyg zrobił mi się taki okrągły brzuszek :D
 

Załączniki

  • 25t6d.JPG
    25t6d.JPG
    120 KB · Wyświetleń: 816
89 Katia śliczny brzusio:) powiem, że ja też już u siebie taki zauważam ale poczekam jeszcze chwilę ze zdjęciem. i też już 8 tydzień a nawet będzie zaraz 9:)
 
Piekne brzusie, ja mam cos jak Katia teraz, jak porownuje zdjecia, to tak wygladalam w 24tyg w pierwszej ciazy a teraz dopiero 8tydz! Ale to chyba jeszcze nie ciazowy brzuch haha ;)
 
reklama
Do góry