reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe dolegliwości i samopoczucie

reklama
kurcze dziewczyny... po wczorajszej wizycie-tak mnie wymacala...ze mam dzis plamienia brunatne.... i rano pobolewal mnie brzuch lekkko jak na okres... i mialam bol na dole kregoslupa.... znowu czuje ze kregoslup tak na dole mnie boli....??????i ciekawa jestem czy to moga byc oznaki bliskiego porodu? wczoraj sie dowiedzialam ze szyjka juz nie trzyma, i rozwarcie jest-ale nie mowila na ile....
 
kurcze dziewczyny... po wczorajszej wizycie-tak mnie wymacala...ze mam dzis plamienia brunatne.... i rano pobolewal mnie brzuch lekkko jak na okres... i mialam bol na dole kregoslupa.... znowu czuje ze kregoslup tak na dole mnie boli....??????i ciekawa jestem czy to moga byc oznaki bliskiego porodu? wczoraj sie dowiedzialam ze szyjka juz nie trzyma, i rozwarcie jest-ale nie mowila na ile....

No kto wie czy Ci nie poruszała specjalnie, żeby poród przyspieszyć;-)Wydaje mi się że jak najbardziej to są jakieś oznaki, tak że bądź czujna tym bardziej, że jak piszesz- szyjka już nie trzyma i rozwarcie jest, a takie bóle jak na okres to chyba skurcze nie? więc obserwuj czy się nie nasilają;-)
 
A mnie już o kilku dni pobolewa brzuch i krzyża ale od wczoraj jest to ból non stop więc raczej skurcze to nie są:no: w dodatku takie dziwne coś białego ze mnie wychodzi a cały czas mam wilgotno w majciorach a czop to na pewno nie jest:confused: I się tak zastanawiam czy nie odwiedzić szpitala może mi zrobią ktg bo jeszcze nie miałam a nie chcę czegoś przegapić:-(
 
kasieq trzymam kciuki&&&&

kobietki zaczyna sie wrzesien :-) wiec zaczną nam sie maluszki sypac jedno za drugim:-)

No kto wie czy Ci nie poruszała specjalnie, żeby poród przyspieszyć;-)Wydaje mi się że jak najbardziej to są jakieś oznaki, tak że bądź czujna tym bardziej, że jak piszesz- szyjka już nie trzyma i rozwarcie jest, a takie bóle jak na okres to chyba skurcze nie? więc obserwuj czy się nie nasilają;-)

moze i specjalnie mi tak pogberala, bo tego ze urodze przed terminem byla dosc pewna ;-) chociaz wiadomo roznie to bywa.... a te moje bole nie to napewno nie skurcze.... No nic czekamy dalej....
 
Babydoll właśnie ja też po takiej wizycie (w środę) te same objawy zauważyłam co ty, a wczoraj czop odszedł.
Nie pozostaje nam nic innego tylko czekać na rozwój sytuacji:-D:-) &&&&&&&&&&&
 
a ja dziś umyłąm okno w pokoiku dziecięcym i zaczęłam odczuwać bardziej niż zwykle dokuczliwe skurcze takie opkresowe , ale czasami też z kręgosłupa. Do tej pory miałam takie , ale jakieś 2-3 razy w ciągu dnia + te co nie liczyłam w nocy , a dziś mam takie na przemian z twardnieniem brzusia tak co godzinę ... a mój gin na urlopie :baffled:
 
Co raz więcej tych objawów widzę u Was;-) Kto wie na kogo teraz padnie..
Mi coś teraz niedobrze i oczywiście w krzyżu łupie po całym dniu chodzenia ale poza tym nic nowego, małemu się chyba całkiem dobrze jeszcze siedzi, a niech siedzi byle ten kolejny tydzień minął tak jak ten to narzekać nie będę;-)
 
A mnie tak dziwnie brzuch pobolewa na dole. Jak chodzę i leżę to ok. Tak mnie kłuje jak usiądę lub się nachyle. Czy to jakieś skurcze, czy Mały mnie ciśnie na dole? Przede mną drugi poród, ale nic bardziej doświadczona się nie czuje. Nie wiem czy już nic nie pamiętam, czy wtedy nie miałam takich objawów? Ja nie pamiętam nic wcześniej. Dopiero ostatniej nocy przed porodem kiepsko spałam, nad ranem ok . 5 brzuch mnie zaczął boleć, a jak wstałam ok. 8 to wody mi zaczęły odchodzić i pojechaliśmy do szpitala. Nie wiem czy jakieś to prostsze było, czy teraz się doszukuje. Poza tym mojego M nie ma i mam nerwa, bo nie chcę jechać na porodówkę bez niego. Z tego wszystkiego nawet zaczęłam się teraz pakować, ale chyba sobie odpuszczę. Idę się położyć.
Acha i wydaje mi się, że brzuch mi się opuścił.
Dobranoc brzuchatki. Spokojnej nocy!
 
reklama
kasieq to czekamy dalej ;-) u mnie bez zmian dalej plamienia... bol w krzyzu-ale lekki do wytrzymania.... brzuch narazie nie boli.... czop mi chyba jeszcze nie wypadl-szczerze to nawet nie wiem....:szok:
alebur jeszcze dzidzia mam czas wiec spokojnie bedzie dobrze...;-) A jak Twoj gin. ma urlop to wrazie czego do innego -albo na IP jakbys tak miala watpliwosci ;) jak moja lekarka byla na urlopie-napisala do jakich lekarzy ewentualnie sie zglosic.... no i skorzystalam i bylam na wizycie u innej ginekolog.
Mafu889 to trzymam kciuki zeby kolejny tydzien minol rownie dobrze jak ten ;-)
Anmika tez mnie czasem zakluje w dole, przewaznie jak wstaje albo chce sie z boku na bok polozyc.... nasze dzieciaczki juz maja malo miejsca i glowkami sa w dole-wiec mysle ze to normalne :tak:Anmika Ty bedziesz miec kolejne dziecko-wyobraz co taka swiezynka jak ja musi czuc-wszystkie te watpliwosci...:szok: a u Ciebie to chyba juz stach wchodzi...:-) bedzie dobrze -trzymam kciuki &&&&
 
Do góry