reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe dolegliwości i samopoczucie

Anmika [/B]tez mnie czasem zakluje w dole, przewaznie jak wstaje albo chce sie z boku na bok polozyc.... nasze dzieciaczki juz maja malo miejsca i glowkami sa w dole-wiec mysle ze to normalne :tak:Anmika Ty bedziesz miec kolejne dziecko-wyobraz co taka swiezynka jak ja musi czuc-wszystkie te watpliwosci...:szok: a u Ciebie to chyba juz stach wchodzi...:-) bedzie dobrze -trzymam kciuki &&&&
No wiem, że kolejne, więc w sumie powinno być lepiej. Mój tata stwierdził, że doświadczona jestem. Tylko jednak nie wiem jak lepiej. Może lepiej nie wiedzieć co Cię czeka - jest się spokojniejszym. Choć ja nie miałam jakiegoś strasznego i cieżkiego porodu, żeby teraz bardzo się bać. Sama nie wiem co mi jest. Wtedy nie pamiętam, żebym tak przeżywała. Jakoś tak "chodziłam" z brzuchem i czekałam. A teraz każdego dnia zastanawiam się kiedy i mam stresa chyba dlatego, że chciałabym jeszcze trochę "pociągnąć" ze względu na Starszaka i jego szkołę. A wtedy po prostu mój dzidziuś w brzuchu był najważniejszy. No nic, zobaczymy. Idę trochę mieszkanko ogarnąć - choć też boję się za dużo robić, żeby nie prowokować. Ach jaka ja głupiutka jestem.:errr:
 
reklama
Dziewczyny w czwartek miałam ta wizytę u gina i okazało sie że mam 3 cm rozwarcia!!! Szok!!! od razu do szpitala- Bartuś już jest ze mną, a realcję zaraz napiszę na "Wieści ze szpitala" :D Pozdrawiam!!! I trzymam za was kciuki!!! :D

A raczej "Opowieści wrześniówek z porodówek " :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
czasem mi sie wydaje że ja z każdym dniem mam wyżej brzuch niż niżej :eek::confused: w sensie ze w cale nie opada tylko jest nawet jak sie napina to normalnie cycki mi sie unoszą :-) a małemu to chyba ciasno bo pod żebra nogi tak pcha że szok a jednocześnie w krocze ciśnie :sorry:
 
czasem mi sie wydaje że ja z każdym dniem mam wyżej brzuch niż niżej :eek::confused: w sensie ze w cale nie opada tylko jest nawet jak sie napina to normalnie cycki mi sie unoszą :-) a małemu to chyba ciasno bo pod żebra nogi tak pcha że szok a jednocześnie w krocze ciśnie :sorry:

Hehe może mały chce wyjść inną stroną:-D
 
-mega apetyt na slodkie
-bola mnie palce przy zginaniu ale pewnie dlatego ze spuchlam troche
-prawa pachwina boli
-bardzo tkliwe i wrazliwe piersi
-i zachcianki ze sama nie wiem co tak naprawde chce
-humorki wrocily
 
Cześć wszystkim,
Jestem w 38tc i mam strasznie mocne ruchy dziecka, czy wy tez tak macie? Momentami aż sama podskakuje, myślicie że to normalne? Żadnych skurczy chyba nie mam przynajmniej nie odczuwam. Jeszcze pojawia się takie klocie chyba główki jakby na cewkę moczową co jest bardzo nie przyjemne...
 
reklama
nie ma szans żebym sama wstała z fotela :no:
od ocierania wewnętrznej strony uda mam odparzenie i smaruję sudokremem :tak:
twardniejący brzuch
potworny ucisk w dole szczególnie jak chodzę
 
Do góry