reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe dolegliwości i samopoczucie

-8kg na+
-od 3 dni kłucie w okolicy pepka(czasami).... nie wiem czy to normalne,w piatek zapytam lekarki...
-czestsze latanie do wc ;-)
-lekki celulit na udach sie pojawil
-piersi za wiele nie urosly... ogolnie dobrze sie czuje:-)
 
reklama
Jasminum ja tez czuję ruchy maluszka w okolicach pochwy. Poza tym normalne kopniaki po całym brzuchu. Też się stresowałam. że to coś złego ale jak widzę nie tylko ja tak mam.
 
Jasminum , a bierzesz magnez , bo to drętwienie może z braku magnezu. Zawsze możesz sobie kupić i brać , mi lekarz powiedział , że to zawsze mogę sobie wziąć jak mam drętwienia i skurcze mięśni.

Ja za to kijowo znoszę te upały, zdarza mi się zasłabnąć , ale lekarz dziś stwierdził , że jest wszystko ok i że takie rzeczy mogą mi się przytrafiać.
 
Mi sie zdarzają ostatnio przejściowe kołatania serca. Czasem, zupełnie nie wiadomo od czego nagle czuję, że mi serducho łomoce. No to sobie myślę, że mam mega wysokie ciśnienie. Więc sobie mierzę, ale okazuje się, że jest książkowe 70/120, ale za to puls 129:szok: I skąd taki puls, jakbym co najmniej biegała, albo wyszła z sali po ZUMBIE? A ja sobie w tym czasie w spokoju oczy malowałam...
To już nie pierwszy raz taka sytuacja, będę musiała za tydzień na wizycie skonsultować te dziwne zjawiska.

Ja również okropnie znoszę upały, czuję się jeszcze cięższa, poza tym bardzo ale to bardzo mi puchną stopy, kostki w stawach skokowych i łydki....:-(
 
Mi z kolei zdarza się tak nieoczekiwanie zarumienić.... Nie wiem czy to spowodowane jest skokiem ciśnienia (choć na ogół ciśnienie mam książkowe) czy nie ale wcześniej nie będąc w ciąży zdarzało mi się "spalić cegłe" z tym, że musiałam mieć powód :-D a teraz dzieje się to tak, o. :baffled:
 
Mi sie zdarzają ostatnio przejściowe kołatania serca. Czasem, zupełnie nie wiadomo od czego nagle czuję, że mi serducho łomoce. No to sobie myślę, że mam mega wysokie ciśnienie. Więc sobie mierzę, ale okazuje się, że jest książkowe 70/120, ale za to puls 129:szok: I skąd taki puls, jakbym co najmniej biegała, albo wyszła z sali po ZUMBIE? A ja sobie w tym czasie w spokoju oczy malowałam...
To już nie pierwszy raz taka sytuacja, będę musiała za tydzień na wizycie skonsultować te dziwne zjawiska.

Ja również okropnie znoszę upały, czuję się jeszcze cięższa, poza tym bardzo ale to bardzo mi puchną stopy, kostki w stawach skokowych i łydki....:-(


Krakowianka
a może to kołatanie ma związek z anemią?
 
Mi sie zdarzają ostatnio przejściowe kołatania serca. Czasem, zupełnie nie wiadomo od czego nagle czuję, że mi serducho łomoce. No to sobie myślę, że mam mega wysokie ciśnienie. Więc sobie mierzę, ale okazuje się, że jest książkowe 70/120, ale za to puls 129:szok: I skąd taki puls, jakbym co najmniej biegała, albo wyszła z sali po ZUMBIE? A ja sobie w tym czasie w spokoju oczy malowałam...
To już nie pierwszy raz taka sytuacja, będę musiała za tydzień na wizycie skonsultować te dziwne zjawiska.

Ja również okropnie znoszę upały, czuję się jeszcze cięższa, poza tym bardzo ale to bardzo mi puchną stopy, kostki w stawach skokowych i łydki....:-(
to samo mi sie zdarza. zauwazylam, ze zawsze jak dluzej postoje. tez na pocz myslalam ze to cisnienie, nawet kupilam cisnieniomierz, no i sie dowiedzialam ze to puls jednak :-) lekarz bezradnie rozlozyl rece, pytal tylko czy na pewno nie mam wady serca, no ale skoro nie ma innych objawow to on nie wie co to, "byc moze tak mam". w poprzedniej ciazy ani razu tak nie mialam. moze Twoj lekarz wymysli inny powod? pisz jak sie cos dowiesz :-)
 
reklama
tez tak mam z tym sercem! pytalam polozna jak bylam kilka dni temu po 4 w ciagu dnia krwotoku z nosa i powiedziala, ze mam to koniecznie zglosic na wizycie.
na pewno ma to zwiazek ze zwiekszona objetoscia krwi w organizmie, w ciazy tez miesien sercowy sie rozrasta (chyba juz to ktos tu napisal) i to pewie z tym zwiazane ale znam tez 2 dziewczyny, ktore mialy kardiologiczne komplikacje na tle ciazy. No nic. Jutro mam wizyte to Wam powiem co i jak.
 
Do góry