reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciazowe dolegliwosci

Ja mam głownie mdłości, które są okropne i przechodzą po zjedzeniu czegoś, aż strach pomyśleć ile przytyje:wściekła/y: Do tego dochodzą bardzo bolące piersi ale to głównie wieczorem jak zdejmę biustonosz.Oj niech te mdłości miną bo już mam dość
 
reklama
Ja też się dopisuje do dziewczyn które mają mdłości z rana :(
Oprócz nich to piersi mnie bolą ale to tylko wieczorem,spać mogłabym cały czas...
I te zapachy!!!!Masakra może nie wszystko mi śmierdzi ale mam taką prace że mam różne zapachy a niektórych już znieść nie moge :( eh...
 
Dziewczyny powiem Wam, ze czuje dopiero ulge, jak jestem tu na forum (czyli nie wczesniej niz o 17.30) i wiem, ze jestesmy razemw tym, ze czujecie to samo albo podobnie i ze jakos to przetrwamy:-). U mnie niezle jazdy.rano po drodze do pracy chce mi sie wymiotowac, pozniej jazda jest w poludnie jak mamy przerwe na lunch-raz ze nie mam apetytu na nic, a z kolei jak jestem glodna to mnie mdli. generalnie jest tak,ze jk jetem glodna to mnie mdli a jak cos zjem-tez. wyjatek byl dzis zjadlam kawalek pizzy z peperomi i bardzo fajnie przyprawiona chyba oregano i inne.i to bylo jedyne co mnie nie mdlilo.

a moze dziewczyny musimy sprawdzac co nam bardziej szkodzi a co mniej. i tak jak piszecie jesc czesto male porcje... ale my grube bedziemy:-D:tak: wlasnie to byl dobry pomysl poeksperymentowac ze smakami Neferetete

poza tym dziasla tez krwawia mocno- jak u Nuluski

no i ogolna niemoc, co tez widze macie

Zycze Wam, zeby jak najszybciej Wam minelo to i byscie mogly sie cieszyc ciaza:-)
 
Mój największy koszmar się dzisiaj spełnił....ale po kolei...Wyszłam z Szymonem na podwórko, bo ile może dziecko patrzeć na leżącą w łóżku matkę...było słońce-zrobiło mi się słabo, żołądek podjechał mi do gardła i puściłam na trawnik dwa wielkie pawie :/ Szymon stał nade mną i darł się "O FUUUU!!!! mamusiu co Ty robisz?, co Ty robisz???" a potem każdemu przechodniowi z lubością relacjonował jak to jego mama rzygała na trawniku... Koszmar o wymiotach w miejscu publicznym się spełnił :(
 
Mój największy koszmar się dzisiaj spełnił....ale po kolei...Wyszłam z Szymonem na podwórko, bo ile może dziecko patrzeć na leżącą w łóżku matkę...było słońce-zrobiło mi się słabo, żołądek podjechał mi do gardła i puściłam na trawnik dwa wielkie pawie :/ Szymon stał nade mną i darł się "O FUUUU!!!! mamusiu co Ty robisz?, co Ty robisz???" a potem każdemu przechodniowi z lubością relacjonował jak to jego mama rzygała na trawniku... Koszmar o wymiotach w miejscu publicznym się spełnił :(
Hahaha.. zabawna historia :) Przepraszam za chichot, ale mnie ubawiłaś, zwłaszcza reakcja synka była super :) :)
Na pewno, za kare, że się wyśmiewam, mnie to spotka jutro i zwymiotuje w pracy :))))
 
Dzięki dziewczyny...teraz to nawet mi się to wydaje śmieszne :) pewnie będzie to historia, która będzie powracać w anegdotach ;) No tak, Szymon jest SZCZERY DO BÓLU...do końca dnia chodził za mną i pytał "mamusiu ale nie będziesz rzygać???":zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Mój największy koszmar się dzisiaj spełnił....ale po kolei...Wyszłam z Szymonem na podwórko, bo ile może dziecko patrzeć na leżącą w łóżku matkę...było słońce-zrobiło mi się słabo, żołądek podjechał mi do gardła i puściłam na trawnik dwa wielkie pawie :/ Szymon stał nade mną i darł się "O FUUUU!!!! mamusiu co Ty robisz?, co Ty robisz???" a potem każdemu przechodniowi z lubością relacjonował jak to jego mama rzygała na trawniku... Koszmar o wymiotach w miejscu publicznym się spełnił :(


Dobre. Synuś szczery do bólu :szok: Musiał się komuś wyżalić...;-)
 
A ja to ciągle wariuję, wcześniejsze trzy ciąże straciłam i teraz strasznie się boję, ciągle mierzę temperaturę, jak piersi mniej bolą to zaraz panikuję. Mdłości jakieś tam mam, sama nie wiem co mam ochotę jeść a zapachy tylko niektóre mi nie pasują. Na przykład jeszcze 2 tygodnie temu kawa mi nie smakowała a teraz smakuje, może zapach trochę odrzuca. No i mam problem, że brzuch mnie pobolewa.
 
reklama
mycha te weź mnie nie strasz. Od wczoraj nagle zniknął ból sutków a wcześniej był tak drastyczny że lekki ucisk przyprawiał mnie o wzdrygnięcia. Ojjj zaczynam się bać. Nie czuję nic, nie mam zadnych dolegliwości tak jak mdłosci były przez 3 dni w zeszłym tygodniu tak jak sutki bolały cały czas tak teraz nic, cisza :eek:
 
Do góry