reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciazowe dolegliwosci

Mam pytanie.
Czy któraś z Was podczas okresu miewała silny ból pleców???
Jeśli tak to czy te bóle można porównać do bóli krzyżowych przy porodzie?
Bo mnie ostatnio tak bolą plecy jak zawsze przy okresie...
 
reklama
g_agnes położna na szkole rodzenia mówiła, że jak któraś miała bóle w plecach podczas okresu to niewykluczone (a raczej pewne), że podczas porodu będą one bardzo silne i raczej nieustępujące.

Ja jestem dziwnym przypadkiem, bo podczas @ jakiekolwiek bóle odczuwałam bardzo rzadko, a jeśli już to bardziej mnie ćmiło niż bolało.. ciekawe jak to będzie podczas porodu.
 
adasza to mnie pocieszyłaś... :)

Ja czesto miałam bóle pleców i one były gorsze niż ból brzucha;/
czyli to może przypominać bóle krzyżowe
 
Dziewczyny skąd będe wiedziała że już czas?
w nocy nie spałam bo okropnie bolał mnie cały brzuch ale domyślam się że raczej z przejedzenia. Teraz okropnie boli dół pleców i podbrzusze ale jest to ciągły ból ustępuje raczej rzadko i na chwile. Okropnie bolą mnie łydki i okolice krocza jak bym miała wielkiego siniaka w tym miejscu;/
Nie wiem czy to reakcja na przejedzenie? Czy mam się zacząć martwić?
 
CobraOna: ja też mam ten "dziwny" i bardzo nieprzyjemny ból pleców z bólem brzucha- promieniuje , ale od kilku dni niestety i krocze też boli i tak jak Ty nie wiem czy to już jakiś poważny symptom zbliżającego się porodu??? dziewczyny, które rodziły sn pomocy:no:
 
Dziewczyny ja od piątku mam takie same bóle, dziś w nocy dół pleców i podbrzusze nie dały mi spać z bólu:( dodatkowo dość silne nieregularne skurcze:( przyłączam się do pytania lene55
 
Mnie boli cały czas bez zbytnich przerw, ale ból staje się coraz bardziej upierdliwy, wydaje mi się że bardziej boli. A młody jak by mniej ruchliwy. Kurde jeszcze 18 dni, czy nie mogły by mi po prostu odejść wody a nie takie dziwne podchody ;/
 
powiedzcie mi prosze po czym poznac ze sacza sie wody? Od wczoraj caly czas mam tam mokro... wkladki zmieniam co godzine mniej wiecej i sa wilgotne. A ze jest goraco to nie wiem czy to pot czy moze wody sie sacza... jak je poznac?
 
monissia mi położna powiedziała że w zapachu wody są słodkie a jak musisz zmienić wkładkę co 2 godziny to mogą być to wody płodowe i z taką wkładką należy jechać na IP i oni w jakiś sposób sprawdzają czy to wydzielina, siuśki czy wody płodowe na podstawie bodajże pH
 
reklama
monissia mnie też sączyły się wody. W toalecie jak dotknęłam ręką to taką wodę poczułam. Na wkładkę zakładałam też chusteczki higieniczne bo wkładki są dość chłonne i często nie widać koloru i konsystencji wydzieliny.
 
Do góry