reklama

Nasze "ciążowe" wakacje

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2015' rozpoczęty przez jusia83, 1 Czerwiec 2014.

1. jusia83

jusia83 Fanka BB :)

Ciekawa jestem jakie macie plany wakacyjne. Nastąpiła u Was ciążowa zmiana planów?
    Mieliśmy jechać samochodem do Francji, ale teraz nie piszę się na wielogodzinną męczarnie w samochodzie. Na razie pomysłów brak.
    A Wy coś planujecie??

2. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Matko, po co taki głupi temat, na pewno będziemy go wałkować na ogólnym! Bez sensu tworzyć takie tematy, później część dziewczyn nie ogarnia tylu wątków...

3. reklama
  4. Gabi83

Gabi83 Fanka BB :)

My mielismy w planach Chorwacje samochodem,ale tez niestety odpadla :-( chyba w tym roku zostaje nam Polska,bo dluzsza jazda samochodem odpada,a samolotem jeszcze nie bedac w ciazy nie lubilam lata...choc kto wie podobno teraz niektore rzeczy moga sie zmienic ;-)

5. maadlen81

maadlen81 intelektualnie niepokorna

Gabi83 u mnie też miała być Chorwacja a zostanie Polska tylko nie wiem czy morze czy mazury?!

A może któraś z Was zna jakieś hotele przyjazne kobietom w ciąży:-)?

6. euforia

euforia Aktywna w BB

Nulini ja mysle ze glowny watek jest ciezej ogarnąc bo tam pisze sie duzo na kazdy temat i jak ktos nie pisze na biezaco to niewiadomo o co chodzi trzeba sporo czytac. Jak są tematyczne watki to odrazu wiadomo o co chodzi
    A co do wakacji chciałabym sie załapać do Hiszpanii tylko może jakos pod koniec lata albo po sezonie. W zeszłym roku byłam na Majorce i było mega. Teraz może Barcelona albo Alicante, ale niewiem jeszcze co z tego wyjdzie

7. Doggi

Doggi Moderator

euforia święta racja, w głównym można się zgubić!

My na wakacje szybkie 3 dniowe jedziemy w następnym weekend Paryż albo Londyn zobaczymy później juz nie da rady bo otwieramy drugą restauracje i mąż zostanie pochłonięty

Ale we wrześniu jadę na babski wyjazd babcia mojego T (75 lat i zastanawia się czy by tatuażu mię zrobić ;) ) z moją teściową, jej córa moja szwagierka i Olą ;) na wyspę sobieszewską (uwielbiam to miejsce) ibkto wie czy jeszcze gdzieś z Olą i moja sis gdzieś nie pojadę bo ona w podobnej sytuacji jak ja jej facet to brat mojego T i zarazem menago pierwszej susharni wiec tez uziemiony puki nie wyszkola nowych pracowników

8. Żelka

Żelka Fanka BB :)

My pewnie ruszymy z budową domu i wszelka kasa pójdzie w tą inwestycję :tak: Więc będą wakacje na działce :-D

9. Filipiamama

Filipiamama Fanka BB :)

My mamy w planach jakąś grecką wyspę, zobaczymy co nam się trafi na last minute;) Mieliśmy wcześniej lecieć, ale ze względu na ciążę i zawirowania w firmie troszkę się to przesuwa, ale powoli się szykujemy, a jak przyjdzie czas, to tylko hop i lecimy;)

10. reklama
  11. maadlen81

maadlen81 intelektualnie niepokorna

Podziwiam Was dziewczyny ze nie boicie się jeździć w ciepłe kraje w ciąży, juz nie wspomnę o samolocie ale to nawet nie będąc w ciąży mało latalam:-)

12. jezyk

jezyk Fan(ka)

Żelka- my tak jak Wy, kończymy remont domu i cała kasa idzie w chatę, ale może krótki wypad nad morze uda nam się załatwić, tym bardziej, że nie mamy tak daleko, 200km autostradą i już jest moje ukochane Świnoujście.

Poleć forum